کمپتنی اپل بخاطر تقاضای بالا، تولید مدل‌های پرو آیفون 14 را افزایش می‌دهد

iphone 14 .JPG

مینگ چی کو تحلیلگر ارشد محصولات اپل اعلام کرده که کمپانی اپل با توجه به تقاضای بسیار بالا برای مدل‌های پرو آیفون 14، تولید این پرچمداران را افزایش خواهد داد و این موضوع را با فاکسکان هم در میان گذاشته است.

کو در پست توییتری خودش نوشته که براساس بررسی‌های انجام شده، اپل از Hon Hai یا همان فاکسکان درخواست کرده تا خط تولید آیفون 14 را به تولید مدل‌های پرو اختصاص دهد.

او در ادامه نوشته است که اگر این تغییرات اجرایی شود و خط تولید گوشی‌های آیفون 14 به سری پرو این سری اختصاص یابد، می‌توان عرضه مدل‌های پرو آیفون 14 را تا میزان 10 درصد افزایش داد.

مینگ چی کو به یک نکته مهم اشاره کرده که افزایش تولید مدل‌های پرو به افزایش میانگین قیمت فروش آیفون در سه ماهه چهارم سال جاری میلادی کمک خواهد کرد.

photo_2022-09-20_12-31-01.jpg
-

از آنجایی که اکنون مدل آیفون 14 به وفور در اپل استور موجود و مدل پرو به صورت گسترده ناموجود است، به نظر می‌رسد گفته‌های کو مبنی بر نیاز مبرم اپل به افزایش تولید مدل‌های پرو صحت داشته باشد.

این در حالی است که کو هفته گذشته اعلام کرده بود مدل آیفون 14 پرو مکس در نخستین هفته از پیش‌خرید بیشترین تقاضا را خواهد داشت. همینطور بر اساس زمان تحویل فروشگاه‌های آنلاین اپل در بازار‌های عمده، کو گفته بود مدل‌های پایه آیفون 14 در مقایسه با نسل پیشین عملکرد بدی در بازار داشته‌اند.

به هر صورت باید گفت مدل‌های پرو که دیروز در فروشگاه‌های آنلاین آمریکایی اپل سفارش داده شده‌اند در بهترین حالت در اواسط اکتبر (20 مهر به بعد) یا دیرتر به مشتریان تحویل داده خواهند شد. البته مدل‌های پایه آماده تحویل هستند و مدل پلاس نیز از 7 اکتبر (15 مهر) در دسترس خواهد بود.

اگر به اخبار دنیای تکنولوژی علاقه مند هستید، ما را در شبکه‌های اجتماعی مختلف تلگرام، روبیکا، توییتر، اینستاگرام و آپارات همراهی کنید.

منبع خبر: MACRUMORS

Screenshot_20211214-203627_ToonMe.jpg

پویان معصومی - کارشناس تولید محتوا

فارغ التحصیل رشته مهندسی تکنولوژی نرم افزار هستم و کار اصلی بنده نویسند‌گی و تولید محتوا است.

اگر پیشنهاد یا انتقادی داشتی با من در ارتباط باش.


0 نظر درباره‌ی این پست نوشته شده است.

ثبت نظر