چگونه در ChatGPT ثبت نام کنیم؟

openai.jpg

برای استفاده رایگان از ChatGPTt به وب سایت OpenAI رفته و روی دکمه Try ChatGPT کلیک کنید. گزینه Try را در بالای وب سایت خواهید دید.

در مرحله بعد، از شما خواسته می شود که وارد شوید یا ثبت نام کنید. اگر قبلاً یک حساب OpenAI ندارید، با استفاده از آدرس ایمیل خود ثبت نام کنید. همچنین ممکن است مجبور شوید قبل از ورود، شماره تلفن همراه خود را وارد کنید.

متاسفانه فعلا شماره های ایران پشتیبانی نمی شود و شما باید از شماره های خارجی مانند شماره های مجازی استفاده کنید.

what-is-chatgpt-3-600x338.jpg
-

اکنون، می توانید گفتگو با ChatGPT را شروع کنید. برای شروع مکالمه، در کادر پایین درخواست یا سوال خود را تایپ کنید.

what-is-chatgpt-4-768x441.jpg
-

توجه داشته باشید که ChatGPT در حال حاضر به عنوان یک برنامه وب در دسترس است. این بدان معناست که می توانید فقط از طریق مرورگر وب خود به آن دسترسی داشته باشید و نیازی به نصب هیچ نرم افزار خاصی ندارید.

استفاده رایگان و بدون نیاز به ثبت نام از هوش مصنوعی ChatGPT

ما وب سایت FreeGPT را به شما توصیه می کنیم، چرا که استفاده از نسخه اصلی ChatGPT برای ما ایرانی ها با محدودیت هایی همراه است که ممکن است برای شما نیز مشکل ساز باشد. با استفاده از این سایت که از طریق API به ChatGPT اصلی متصل است، بدون نیاز به ثبت نام میتوانید کار خود را آغاز کنید.

دنیا در دستان هوش مصنوعی Chatgpt

همانطور که در تصویر زیر می‌بینید ما از هوش مصنوعی ChatGPT درخواست یک کد HTML کردیم که وسط صفحه یک ساعت نمایش داده شود. این هوش مصنوعی قدرتمند علاوه بر توضیحات شیوه نوشتن؛ کد برنامه را طبق استاندارد های جهانی برای ما ارائه داد.

chatgpt-resault-1024x852.jpg
-

کد را کپی کرده و بعد از اجرای آن با نتیجه زیر مواجه شدیم؛ عینا همان چیزی که میخواستیم. رنگ ساعت قرار بود رنگین کمانی شود ولی چون موتور جست جو سازگار با این شیوه کدنویسی نبود قادر به نمایش چنین چیزی نبود.

اگر به اخبار دنیای تکنولوژی علاقه مند هستید، ما را در شبکه‌های اجتماعی مختلف تلگرام، روبیکا، توییتر، اینستاگرام و آپارات همراهی کنید.

منبع خبر: فیسیت

پویان معصومی.jpg

پویان معصومی - کارشناس تولید محتوا

نویسندگی در حوزه تکنولوژی یکی از تفریحات و علاقه مندی‌های من به عنوان یک فارغ التحصیل رشته مهندسی تکنولوژی نرم افزار است که به کار اصلی بنده تبدیل شده و تولید محتوا را به صورت ویژه‌ای دنبال می‌کنم.

اگر پیشنهاد یا انتقادی داشتی با من در ارتباط باش.حتما در اینستاگرام من را دنبال کنید.


0 نظر درباره‌ی این پست نوشته شده است.

ثبت نظر