از این پس، بدون لازم بودن اکانت، می‌توانید از ChatGPT استفاده کنید

chatgpt openai

OpenAI اعلام کرده است که از این به بعد می‌توانید بدون نیاز به اکانت از چت‌بات هوش مصنوعی ChatGPT استفاده کنید. این به‌روزرسانی فقط برای دسترسی به ChatGPT اعمال شده و استفاده از سایر محصولات این شرکت مانند DALL-E 3 همچنان به حساب کاربری نیاز دارد.

به گفته پست وبلاگ OpenAI، این به‌روزرسانی به تدریج در سراسر جهان اعمال خواهد شد تا ChatGPT برای همه کسانی که می‌خواهند از آن استفاده کنند، در دسترس باشد. این به‌عنوان امکانی جدید، افراد حالا می‌توانند بدون داشتن حساب کاربری، به آسانی از قابلیت‌های این هوش مصنوعی استفاده کنند.

OpenAI اعلام کرده است که با این تغییر، اقدامات امنیتی بیشتری در زمینه محتوا انجام خواهد داد و در موضوعات گسترده‌تری از درخواست‌های نامناسب پیشگیری خواهد کرد. اما جزئیات بیشتری درباره این موضوعات ارائه نشده است.

از آنجا که این تغییرات اعمال می‌شود، امکان انصراف از برنامه گردآوری اطلاعات برای آموزش مدل هوش مصنوعی همچنان برای کاربرانی که بدون حساب کاربری از ChatGPT استفاده می‌کنند، در دسترس خواهد بود.

NoAuth_Cover
-

از زمان عرضه عمومی ChatGPT، کاربران برای استفاده از این چت‌بات هوش مصنوعی به حساب کاربری نیاز داشتند. ابتدا ساخت حساب نیازمند ارائه یک شماره تلفن بود، اما بعداً استفاده از آن با ایمیل نیز ممکن شد. حالا حتی نیازی به ایمیل و ساخت حساب کاربری برای استفاده از این ابزار قدرتمند وجود ندارد.

OpenAI اعلام کرده است که ChatGPT بیش از 100 میلیون کاربر در 185 کشور جهان دارد که هر هفته از این ابزار استفاده می‌کنند. طبق داده‌های SimilarWeb، ChatGPT با 1.6 میلیارد بازدیدکننده در ماه فوریه همچنان پربازدیدترین چت‌بات هوش مصنوعی جهان است؛ هرچند جمینای گوگل هم در مسیر رشد قرار دارد. اما نقطه اوج ChatGPT به ماه مه 2023 برمی‌گردد؛ زمانی که تعداد بازدیدهای آن به 1.8 میلیارد رسیده بود.

اخیراً OpenAI از محصول جدیدی به نام Voice Engine نیز رونمایی کرده است که می‌تواند با دریافت تنها 15 ثانیه صدا از فرد، هر متنی را با صدای او بخواند.

اگر به اخبار دنیای تکنولوژی علاقه مند هستید، ما را در شبکه‌های اجتماعی مختلف تلگرام، روبیکا، توییتر، اینستاگرام و آپارات همراهی کنید.

منبع خبر: openai.com

پویان معصومی.jpg

پویان معصومی - کارشناس تولید محتوا

نویسندگی در حوزه تکنولوژی یکی از تفریحات و علاقه مندی‌های من به عنوان یک فارغ التحصیل رشته مهندسی تکنولوژی نرم افزار است که به کار اصلی بنده تبدیل شده و تولید محتوا را به صورت ویژه‌ای دنبال می‌کنم.

اگر پیشنهاد یا انتقادی داشتی با من در ارتباط باش.حتما در اینستاگرام من را دنبال کنید.


0 نظر درباره‌ی این پست نوشته شده است.

ثبت نظر