شایعه: مایکروسافت استودیو Toys 4 Bob را تعطیل کرده است

activision 2.jpg

شایعه‌ای به‌تازگی منتشر شده که اعلام می‌کند استودیو Toys 4 Bob، سازنده سری ریمستر N. Sane Trilogy و قسمت چهارم بازی Crash Bandicoot نیز تعطیل شده است. برای مطالعه ادامه خبر وضعیت سازندگان بازی‌های Crash همراه ما باشید.

خبرگزاری San Francisco Chronicle که اثرات مستمر اخراج 1900 نفر از «مایکروسافت» (Microsoft) را پوشش می‌دهد، اخیراً در گزارشی اعلام کرد 162 نفر دیگر از این 1900 نفر امروز بیکار شدند و دفاتر استودیو Toys 4 Bob در شهر «نواتو» (Novato) در حال تعطیل شدن هستند.

شرکت‌های «مایکروسافت» و «اکتیویژن» (Activision) هنوز به طور رسمی گزارش خبرگزاری فوق‌الذکر را تایید نکرده‌اند؛ اما اگر اینطور باشد، روز بسیار غم‌انگیزی برای خود توسعه‌دهندگان، طرفداران سری بازی‌های Crash Bandicoot و به طور کلی صنعت بازی است.

تعطیلی احتمالی استودیو Toys 4 Bob؛ اولین تاثیر ادغام مایکروسافت – اکتیویژن روی کارمندان

Activision.jpg

کاربران استودیو Toys 4 Bob را به دلیل ساخت نسخه‌های جدید سری Crash Bandicoot، ریمستر سری Spyro the Dragon و بازی لایو سرویس و عظیم Skylanders می‌شناسند. بر اساس گزارش‌های اضافی از «استفن توتیلو» (Stephen Tolito)، از 162 کارمند اخراجی، 86 نفر آن از استودیو Toys 4 Bob و 76 نفر هم از استودیو Sledgehammer Games هستند.

صنعت بازی‌های کامپیوتری با اخراج‌ها و تعدیل‌های نیرو ضربه سختی نیز خورده است. ما در سال گذشته شاهد تعدیل نیرو گسترده در شرکت‌های «یونیتی» (Unity)، «الکترونیک آرتز» (Electronic Arts)، «رایوت گیمز» (Riot Games) و «اپیک گیمز» (Epic Games) بوده‌ایم. تحلیلگران اقتصاد به خبرگزاری SFC گفتند که با وجود اخراج‌ها، بازار کار گسترده‌تر منطقه خلیج سان فرانسیسکو همچنان قوی مانده و نرخ بیکاری در منطقه مذکور در دسامبر گذشته تنها 3.5 درصد ثبت شده است.

اگر به اخبار دنیای تکنولوژی علاقه مند هستید، ما را در شبکه‌های اجتماعی مختلف تلگرام، روبیکا، توییتر، اینستاگرام و آپارات همراهی کنید.

منبع خبر: psu.com

پویان معصومی.jpg

پویان معصومی - کارشناس تولید محتوا

نویسندگی در حوزه تکنولوژی یکی از تفریحات و علاقه مندی‌های من به عنوان یک فارغ التحصیل رشته مهندسی تکنولوژی نرم افزار است که به کار اصلی بنده تبدیل شده و تولید محتوا را به صورت ویژه‌ای دنبال می‌کنم.

اگر پیشنهاد یا انتقادی داشتی با من در ارتباط باش.حتما در اینستاگرام من را دنبال کنید.


0 نظر درباره‌ی این پست نوشته شده است.

ثبت نظر