پخش زنده‌ی رویداد Spring Loaded اپل

پخش زنده‌ی رویداد Spring Loaded اپل.jpg

31 فروردین ماه 1400، رأس ساعت 21:30 دقیقه اپل رویداد Spring Loaded خود را به صورت آنلاین برگزار خواهد کرد. این رویداد را از همین صفحه تماشا کنید.

پس از مدت‌ها شایعه، بالاخره روز موعود فرارسیده و امشب، 31 فروردین ماه، رأس ساعت 21:30، اپل رویداد Spring Loaded خود را برگزار خواهد کرد. تا به این لحظه اپل به صورت رسمی درباره‌ی محصولاتی که در این رویداد شاهد معرفی آن‌ها خواهیم بود، اطلاعاتی را منتشر نکرده است با این حال حدس‌هایی درباره‌ی محصولات احتمالی که قرار است معرفی شود، می‌زنیم.

پیشنهاد فیسیت: چه انتظاراتی از مراسم Spring Loaded اپل در روز ۳۱ فروردین داریم؟

به عنوان نمونه مدت‌هاست که درباره‌ی محصولاتی مانند آیپد پرو 11 و 12.9 اینچی اطلاعاتی منتشر می‌شود. از این رو انتظار داریم که این آیپدها یکی از محصولاتی باشند که در این رویداد شاهد معرفی آن‌ها باشیم. همچنین ایرتگز، مک بوک‌های مجهز به تراشه‌ی M1 و... دیگر محصولاتی هستند که ممکن است در این رویداد معرفی شوند.

این رویداد را به صورت زنده از همین صفحه، رأس ساعت 21:30 می‌توانید تماشا کنید. در نظر داشته باشید که ویدئوی این رویداد مستقیم از یوتیوب اپل در صفحه اِمبِد شده است. از این رو برای تماشای رویداد باید از فیلترشکن استفاده کنید.

اگر به اخبار دنیای تکنولوژی علاقه مند هستید، ما را در شبکه‌های اجتماعی مختلف تلگرام، روبیکا، توییتر، اینستاگرام و آپارات همراهی کنید.

منبع خبر: faceit


0 نظر درباره‌ی این پست نوشته شده است.

ثبت نظر