اپل واچ سری ۷ ابتدا به تعداد محدود راهی بازار می‌شود

Untitled-1.jpg

گزارش‌هایی که این روزها منتشر می‌شود، خبر از این می‌دهد که اپل برای تولید اپل واچ سری 7 به مشکلاتی برخورده، اما قرار شده تا این شرکت در کنار سری آیفون 13 از سری هفتم ساعت هوشمند خود نیز رونمایی کند.

بلومبرگ گزارش می‌دهد که در مراسم رونمایی از آیفون ۱۳ شاهد معرفی اپل واچ سری ۷ هم خواهیم بود، اما کمپانی اپل برای عرضه ساعت هوشمند خودش به مشکل بر خواهد خورد و بنا شده تا در ابتدا تعداد بسیار محدودی از این ساعت راهی بازار شود.

در روز گذشته گفته شد که مشکلات تولید این ساعت هوشند مربوط به صفحه‌نمایش آن است. زمانی که چنین اتفاقی برای یک محصول جدید رخ می‌دهد، معمولا ۳ سناریو پدیدار می‌شود؛ شرکت سازنده تا زمان برطرف شدن مشکلات تولید، محصول موردنظر را معرفی نمی‌کند، محصول به موقع معرفی می‌شود ولی در ابتدا فقط تعداد محدودی از آن به دست خریداران می‌رسد و در سناریو آخر هم محصول در موعد موردنظر معرفی می‌شود ولی عرضه‌ی آن به تاریخ دیگری موکول می‌شود. ظاهرا برای اپل واچ سری ۷ با سناریو دوم سروکار داریم.

Apple-Watch-Series-7-2-1.jpg
-

براساس گزارش‌هایی که تا به الان منتشر شده است، نسل جدید اپل واچ به لبه‌های تخت مجهز است و در دو مدل ۴۱ و ۴۵ میلی‌متری راهی بازار خواهد شد. برای این اپل واچ نباید انتظار بهره‌گیری از سنسورهای جدید مربوط به سلامتی را داشته باشیم و اپل عمدتا تمرکز خود را به طراحی جدید و نمایشگر نسبتا بزرگ‌تر معطوف کرده است. گفته شده که این ساعت بدون سنسور سنجش فشار خون راهی بازار خواهد شد و این درحالی است که در ماه‌های گذشته گزارش‌هایی در مورد راه‌یابی این سنسور به نسل جدید اپل واچ منتشر شده بود.

باید منتظر بمانیم و ببینیم که کمپانی اپل برای سری جدید ساعت‌های هوشمندش چه برنامه‌ریزی داشته است.

اگر به اخبار دنیای تکنولوژی علاقه مند هستید، ما را در شبکه‌های اجتماعی مختلف تلگرام، روبیکا، توییتر، اینستاگرام و آپارات همراهی کنید.

منبع خبر: wccftech

Screenshot_20211214-203627_ToonMe.jpg

پویان معصومی - کارشناس تولید محتوا

فارغ التحصیل رشته مهندسی تکنولوژی نرم افزار هستم و کار اصلی بنده نویسند‌گی و تولید محتوا است.

اگر پیشنهاد یا انتقادی داشتی با من در ارتباط باش.


0 نظر درباره‌ی این پست نوشته شده است.

ثبت نظر