مدیرعامل هواوی تأیید کرد که کرونا هیچ آسیبی به تولید هواوی P40 نخواهد زد

Untitled-1.jpg

پس از رونمایی هوآوی از سری تلفن P40 ، مدیرعامل این شرکت به صورت آنلاین در میان خبرنگاران آمد و به سوالات آن‌ها پاسخ داد. ریچارت یو در مورد خدمات موبایل هواوی، در وضعیت کنونی کرونا ویروس وتمامی دستگاه های معرفی شده هواوی P40، P40 پرو و P40 پرو پلاس بدون هیچ مشکلی عرضه خواهد شد و در دسترس کاربران قرار خواهند گرفت.

بعد از معرفی گوشی‌های خانواده P40 هواوی، در یک جلسه آنلاین پرسش و پاسخ، از مدیرعامل این شرکت یعنی ریچارد یو سوال‌های متعددی پرسیده شد. اون در این جلسه در مورد سرویس‌های موبایل هواوی، دستیار صوتی هواوی Celia و همچنین ویروس کرونا صحبت‌هایی داشت. با توجه به گفته‌های او، سری P40 بدون هیچگونه تاخیری برای کاربران در دسترس قرار می‌گیرند و در روند تولید آن‌ها نیز مشکل خاصی بوجود نخواهد آمد.

rsz_img_20200326_201127.jpg
-

او با اطمینان به این نکته اشاره کرد که روند تولید گوشی‌ و اجزای آن از ماه دسامبر سال گذشته آغاز شده بود؛ یعنی خیلی قبل‌تر از اینکه شیوع ویروس کرونا بازار چین را به تعطیلی بکشاند. صحبت از تقاضای بالای کاربران که شد، ریچارد یو گفت با افزایش میزان کار در خانه، نیاز مردم به خرید لپ تاپ و تبلت بیشتر شده و سری هواوی P40 نیز می‌توانند نقش یکی از این محصولات را برای آن‌ها ایفا کنند چون در بین گجت‌های هوشمند این گوشی‌ها هستند که بیشترین کاربرد را دارند.

ریچارد یو همچنین تایید کرد هواوی P40 پرو پلاس گوشی بسیار خاص بوده که هزینه تولید آن بسیار بالا بوده و برای هر کاربری طراحی نشده‌ است. به همین خاطر در کنار آن مدل استاندارد و پرو هم وجود دارند که کاربران معمولی و حتی حرفه‌ای نیز بتوانند نیازهای خود را با آن برطرف کنند. درست مانند گلکسی اس ۲۰ اولترا ۵G که خب کاربران با نیازهای معمولی واقعا به چنین حجم از قدرت و امکانات نیازی ندارند!

سرویس برنامه‌های هواوی همچنان در نبود برنامه‌های گوگل، عمده‌ترین بخش نرم‌افزاری گوشی‌های جدید را تشکیل می‌دهند تا زمانی که بالاخره آمریکا از موضع خود عقب‌نشینی کند و تحریم‌ها را برطرف کند. با این حال بزرگ‌ترین شرکت چینی در زمینه گوشی‌های هوشمند اعتقاد دارد در آینده پیشرفت قابل توجهی خواهد داشت و هر روز و هر هفته و هر ماه، در حال بهتر شدن هستند. باید به این نکته نیز اشاره کنیم که در هر مقطع زمانی اگر تحریم‌ها برداشته شود، همه گوشی‌های هواوی، حتی آن‌هایی که مشمول تحریم هستند نیز می‌توانند بار دیگر به سرویس‌های گوگل دسترسی داشته باشند.

مقالات مرتبط:

منتظر کشف داروی کرونا هستید؟ از کامپیوتر خود برای تحقیق استفاده کنید

وب‌سایت گوگل در رابطه با ویروس کرونا راه اندازی شد

منبع خبر: gsmarena

Untitled-2.jpg

پویان معصومی - کارشناس تولید محتوا

فارغ التحصیل رشته مهندسی تکنولوژی نرم افزار هستم و کار اصلی بنده نویسند‌گی و تولید محتوا است.

اگر پیشنهاد یا انتقادی داشتی با من در ارتباط باش.


0 نظر درباره‌ی این پست نوشته شده است.

ثبت نظر