وب‌سایت گوگل در رابطه با ویروس کرونا راه اندازی شد

Untitled-1.jpg

همانطور که وعده داده شده ، گوگل وب سایت اختصاصی ویروس کرونا را راه‌اندازی کرده است ، که شامل اطلاعاتی در مورد این بیماری است ، آمارها و اطلاعات به صورت منظم و به روز شده از منابع رسمی که اعلام می‌شود در این وبسایت قرار می‌گیرد و شما را باخبر می‌کند.

این سایت نکات اساسی در مورد نحوه تشخیص این بیماری ، چگونگی جلوگیری از ابتلا به آن و نحوه جلوگیری از انتشار آاین ویروس را ارائه می دهد. در این سایت اخبار مربوط به دارو و واکسن این بیماری قرار می‌گیرد و همچنین گوگل خاطرنشان می کند ، "داروی خاصی برای پیشگیری یا درمان بیماری کروناویروس (COVID-19) تا به حال وجود ندارد. ممکن است افراد برای کمک به تنفس به مراقبت های حمایتی نیاز داشته باشند. که این راهکارها نیز به شما آموزش داده خواهد شد"

همچنین برای اطلاعات بیشتر به سایت سازمان بهداشت جهانی پیوند داده شده است ، و لیست جدیدی از عفونت‌های شناخته شده جهانی، درصد بهبودی و مرگ و میر هر بیماری وجود دارد.

ویروس کرونا چند روز بر روی سطوح زنده می‌ماند، این واقعیت چیست؟

این اطلاعات را به راحتی می‌توانید در این سایت ببینید و حتی اگر سوالی دارید که بدون پاسخ مانده می‌توانید در سوالات متداول بپرسید و منتظر جواب بمانید، حتی شما می‌توانید با انتخاب کردن شغلتان اطلاعات لازم در رابطه با این بیماری به‌دست آورید.

از سایت در google.com/covid19 بازدید کنید و اطلاعات لازم خود را به دست آورید.

اخبار مرتبط:

منتظر کشف داروی کرونا هستید؟ از کامپیوتر خود برای تحقیق استفاده کنید

اپل بازی‌هایی که با مضامین کرونا است را از اپ استور حذف کرد

ما را در شبکه‌های اجتماعی مختلف تلگرام، روبیکا، توییتر، اینستاگرام و آپارات همراهی کنید.

منبع خبر: google

Untitled-2.jpg

پویان معصومی - کارشناس تولید محتوا

فارغ التحصیل رشته مهندسی تکنولوژی نرم افزار هستم و کار اصلی بنده نویسند‌گی و تولید محتوا است.

اگر پیشنهاد یا انتقادی داشتی با من در ارتباط باش.


0 نظر درباره‌ی این پست نوشته شده است.

ثبت نظر