قیمت و مدل‌های مختلف گلکسی واچ 3 فاش شد

Galaxy-watch3.jpg

این روزها انتظار رونمایی از گلکسی واچ 3، ساعت هوشمند بعدی سامسونگ را می‌کشیم. اگرچه اطلاعات زیادی درباره این ساعت هوشمند فاش شده، حالا اما ایوان بلس، قیمت و مدل‌های مختلف گلکسی واچ 3 را فاش کرده است.

گلکسی واچ 3، جدیدترین ساعت هوشمند سامسونگ خواهد بود که این روزها منتظر رونمایی از آن هستیم. درواقع سامسونگ قصد دارد تا طی رویداد آنپکد 2020 خود و در کنار معرفی خانواده گلکسی نوت 20، از این ساعت هوشمند هم رونمایی کند.

تا به امروز شایعات و اخبار زیادی درباره این ساعت هوشمند شنیده‌ایم با این حال ایوان بلس، افشاگر معروف دنیای تکنولوژی، که پیشتر هم تصاویری از این ساعت هوشمند را منتشر کرده بود، حالا مدل‌های مختلف این ساعت هوشمند و قیمت آن‌ها را پیش بینی کرده است.

به گفته ایوان بلس، گلکسی واچ 3 در دو مدل 45 و 41 میلی متری معرفی و راهی بازار خواهد شد اما هر مدل، خودش انواع مختلفی دارد که در نهایت 9 مدل مختلف دارد و به شرح زیر است:

مدل‌های مختلف گلکسی واچ 3؛ ساعت هوشمند سامسونگ
مدل‌های مختلف گلکسی واچ 3 -

ایوان بلس در پاسخ به سوال یکی از کاربران درباره‌ی قیمت این ساعت هوشمند، قیمت مدل‌های مختلف را بین 400 تا 600 دلار تخمین زده است. با این وجود هنوز مشخص نیست که قیمت هر یک از مدل‌های مختلف این ساعت هوشمند چقدر است.

منبع خبر: gsmarena

خدیجه زارعپور.png

خدیجه زارعپور

فارغ التحصیل کارشناسی فناوری اطلاعات هستم. از اردیبهشت‌ماه 96 شروع به نوشتن اخبار و آموزش در حوزه تکنولوژی در فیسیت کردم. بیش‌تر از هر چیزی به شبکه‌های کامپیوتری، مجازی سازی، سیسکو و... علاقه‌مند هستم و بیشتر از اون علاقه‌مند به به‌اشتراک‌گذاری اطلاعات با بقیه...

در صورت داشتن هر گونه پیشنهاد و انتقاد نسبت به اخبار و مقالات، می‌تونید به این آدرس ایمیل بفرستید: khadijezarepour@gmail.com


0 نظر درباره‌ی این پست نوشته شده است.

ثبت نظر