بروشور تبلیغاتی خرده‌فروش آلمانی قیمت گوگل پیکسل ۶ را فاش کرد

Untitled-1.jpg

عکسی این روزها در سبکه‌های اجتماعی دست به دست می‌شود که از بروشور تبلیغاتی خُرده‌فروش گوگل در کشور آلمان است و حتی قیمت سری گوگل پیکسل 6 را فاش می‌کند.

کمپانی گوگل در حال آماده‌سازی رویدادی است که در تاریخ 19 اکتبر برگزار خواهد شد و از پیکسل ۶ و ۶ پرو و محصولات دیگر رونمایی خواهد کرد. تاریخ اعلامی که به آن اشاره کردیم، توسط کمپانی گوگل نیز تایید شده است. حالا هر چه به این زمان نزدیک می‌شویم، اخبار و شایعات بیشتری نیز منتشر می‌شود، اکنون بروشور تبلیغاتی خُرده‌فروش آلمانی نشان می‌دهد که قیمت پیکسل ۶ در آلمان ۶۴۹ یورو خواهد بود.

brosher.webp
-

اکنون نیز وب‌سایت رسمی GSMArena گزارشی منتشر شده و به بروشور تبلیغاتی خُرده‌فروش آلمانی Saturn تبلیغات پیش‌خرید پیکسل ۶ را نشان می‌دهد، اشاره کرده. در این بروشور نوشته شده که اگر کاربران از تاریخ 19 اکتبر تا 27 این ماه پیش خرید خود را نهایی کردند، یک جفت هدفون Bose Noise Canceling 700 نیز هدیه دریافت خواهند کرد.

مبلغ اعلام‌شده با شایعه اخیر درباره پیکسل ۶ مطابقت دارد و هر دوِ آن‌ها قیمت ۶۴۹ یورو را اعلام کرده‌اند. پیش‌ازاین، شایعه شده بود که قیمت پیکسل ۶ پرو از ۸۹۹ یورو شروع می‌شود؛ اما در بروشور تبلیغاتی Saturn به‌صراحت به قیمت پیکسل ۶ پرو اشاره نشده است. گوگل هنوز قیمت پیکسل ۶ یا پیکسل ۶ پرو را تأیید نکرده است؛ اما تا دو هفته دیگر این کار را انجام می‌دهد.

اگر به اخبار دنیای تکنولوژی علاقه مند هستید، ما را در شبکه‌های اجتماعی مختلف تلگرام، روبیکا، توییتر، اینستاگرام و آپارات همراهی کنید.

منبع خبر: GSMArena

Screenshot_20211214-203627_ToonMe.jpg

پویان معصومی - کارشناس تولید محتوا

فارغ التحصیل رشته مهندسی تکنولوژی نرم افزار هستم و کار اصلی بنده نویسند‌گی و تولید محتوا است.

اگر پیشنهاد یا انتقادی داشتی با من در ارتباط باش.


0 نظر درباره‌ی این پست نوشته شده است.

ثبت نظر