ساعت هوشمند هواوی واچ 4 می‌تواند افزایش قند خون را به کاربر اطلاع دهد؛ هوای از اپل پیشی گرفت

jkiliolio.jpg

کمتر از ده روز قبل هواوی از ساعت‌های هوشمند سری ۴ رونمایی کرد و حالا مدیرعامل محصولات مصرفی هواوی ادعا می‌کند که هواوی واچ ۴ می‌تواند بالارفتن سطح قند خون را به کاربران هشدار دهد؛ این درحالی‌که اپل واچ هنوز به چنین قابلیتی مجهز نشده است.

رئیس محصولات مصرفی هواوی با ارسال یک ویدیو در شبکه اجتماعی ویبو مدعی شده است که این ساعت هوشمند می‌تواند نوسانات سریع در سطح قند خون را تشخیص دهد و به کاربران هشدار بفرستد. به عبارت دیگر، این دستگاه پوشیدنی در صورت تشخیص هر افزایش غیرمنتظره در قند خون، در زمانی کمتر از یک دقیقه این اطلاعات را به کاربر ارائه می‌دهد.

هواوی ادعا می‌کند که ساعت هوشمند جدیدش قابلیت غیرتهاجمی پیگیری سطح قند خون را داراست. این ویژگی در ساعت‌های هوشمند اپل وجود ندارد و به نظر می‌رسد که شرکت چینی در این مورد از اپل جلو گرفته است.

هواوی-۱.jpg.webp
-

"یو چنگ‌دونگ"، سرپرست محصولات مصرفی هواوی، در یک ویدیوی منتشر شده در شبکه اجتماعی ویبو، عملکرد این قابلیت تازه را نمایش داده است. شایان ذکر است که Huawei Watch 4 به‌طور خودکار به تشخیص قند خون مجهز نیست بلکه فقط زمانی که تشخیص دهد سطح قند خون بالاست، به کاربر هشدار می‌دهد. در حقیقت، این ویژگی برای افرادی مناسب است که در خطر ابتلا به هایپرگلیسمی یا افزایش غیرطبیعی قند خون هستند.

هواوی-۱۲.jpg.webp
-

ویدیوی تبلیغاتی هواوی نشان می‌دهد که یک هشدار به منظور نشان‌دادن خطر هایپرگلیسمی برای کاربر نمایش داده می‌شود. یو توضیح می‌دهد که ساعت هوشمند این عملیات را با سنجش ۱۰ عامل سلامت در طی ۶۰ ثانیه انجام می‌دهد. شرکت می‌گوید که این شاخص‌ها عبارتند از ضربان قلب، خصوصیات موج نبض و دیگر عوامل که نشان می‌دهند ساعت هوشمند فقط به توانایی محدود نظارت بر سطح گلوکز خون کاربر نیست.

اگر به اخبار دنیای تکنولوژی علاقه مند هستید، ما را در شبکه‌های اجتماعی مختلف تلگرام، روبیکا، توییتر، اینستاگرام و آپارات همراهی کنید.

منبع خبر: androidcentral

Screenshot_20211214-203627_ToonMe.jpg

پویان معصومی - کارشناس تولید محتوا

فارغ التحصیل رشته مهندسی تکنولوژی نرم افزار هستم و کار اصلی بنده نویسند‌گی و تولید محتوا است.

اگر پیشنهاد یا انتقادی داشتی با من در ارتباط باش.


0 نظر درباره‌ی این پست نوشته شده است.

ثبت نظر