چگونه گلکسی S21 فن ادیشن می‌تواند جانشین گلکسی نوت ۲۰ باشد؟

Untitled-1.jpg

قرار است که به‌زودی شاهد رونمایی از گوشی‌های تاشوی گلکسی زد فولد ۳ و گلکسی زد فلیپ ۳ باشیم. با این حال انتظار داریم که سامسونگ جاینشینی برای سری پرطرفدار گلکسی نوت نیز رونمایی کند. یکی از افشاگران مشهور در این رابطه اعلام کرده که قرار است گوشی گلکسی S21 فن ادیشن به عنوان جانشین گلکسی نوت ۲۰ راهی بازار شود و این گوشی براساس نامش گوشی نسل جدید گلکسی S20 FE نخواهد بود.

سامسونگ هر ساله از سری‌های نوت و اس یک گوشی رونمایی می‌کرد تا کاربران وطرفداران هر یک از این سری‌ها گوشی‌ مورد علاقه خودشان را خریداری کنند. اما ماه‌ها پیش اعلام شد که کاربران امسال شاهد معرفی نسل جدید سری گلکسی نوت نخواهند بود. حالا اگر بخواهیم به صحبت‌های این افشاگر اعتماد کنیم، گلکسی S21 فن ادیشن در سال ۲۰۲۱ جای خالی سری نوت را پر خواهد کرد. این افشاگر به همراه اطلاعاتی که داده عکسی را منتشر کرده که در پایین ان را مشاهده می‌کنید.

Galaxy-S21-FE-2.jpg
-

اگر این شایعات به واقعیت تبدیل شود و گلکسی S21 FE واقعا جانشین نوت ۲۰ شود، چه معنایی برای طراحی و ویژگی‌های این گوشی به وجود خواهد آمد؟ براساس رندرهایی که تا به امروز از اس 21 فن ادیشن منتشر شده، طراحی این گوشی یادآوری سری گلکسی اس 21 است. به نظر می‌رسد که اگر سامسونگ بخواهد این گوشی را جنشین سری نوت کند، قابلیت ویژه‌ای مانند پشتیبانی از قلم استایلوس را اضافه خواهد کرد تا حداقل از لحاظی با سری نوت شباهت‌هایی داشته باشد. اما حداقل با توجه به اطلاعات فعلی، نشانه‌ای در این رابطه دیده نمی‌شود.

البته گفته شده که فقط امسال شاهد رونمایی و عرضه سری نوت گلکسی نیستیم و گلکسی اس 21 فن ادیشن فقط قرار است به طور موقت جای خالی این سری را پر کند. البته باید به این موضوع نیز دقت کنیم که هنوز نام S21 FE برای این گوشی تأیید نشده است. این احتمال وجود دارد که این گوشی به‌عنوان مدل فن ادیشن برای سری نوت معرفی شود و جای خود را در بازار پیدا کند.

به هر حال باید منتظر بمانیم و ببینیم که شرکت سامسونگ برای این گوشی چه رویکردی را اتخاذ می‌کند. براساس شایعه‌های مطرح شده باید در تاریخ ۱۹ آگوست (۲۸ مرداد) منتظر رونمایی از این گوشی باشیم.

اگر به اخبار دنیای تکنولوژی علاقه مند هستید، ما را در شبکه‌های اجتماعی مختلف تلگرام، روبیکا، توییتر، اینستاگرام و آپارات همراهی کنید.

منبع خبر: Android Authority

Screenshot_20211214-203627_ToonMe.jpg

پویان معصومی - کارشناس تولید محتوا

فارغ التحصیل رشته مهندسی تکنولوژی نرم افزار هستم و کار اصلی بنده نویسند‌گی و تولید محتوا است.

اگر پیشنهاد یا انتقادی داشتی با من در ارتباط باش.


0 نظر درباره‌ی این پست نوشته شده است.

ثبت نظر