واتس‌اپ پیش‌نمایش کامل لینک‌ها در استاتوس‌ها را اجرایی کرد

whatsapp.JPG

واتساپ یک نسخه بتا 2.22.17.8 جدید از اپلیکیشن خود منتشر کرده است که در آن شاهد یک تغییر قابل توجه هستیم که پیش‌نمایش کاملی از لینک‌های به اشتراک‌گذاشته شده در استاتوس‌ها را به نمایش می‌گذارد.

وبسایت WABetaInfo که همیشه اخبار مربوط به اپلیکیشن واتساپ‌را به اشتراک می‌گذارد در گزارشی که منتشر کرده، گفته که واتس‌اپ در نسخه جدید بتا اپلیکیشن خود ویژگی جدیدی را برای استاتوس‌های کاربران اضافه کرده است. در حال حاضر، زمانی که لینکی را در استاتوس خود به اشتراک بگذارید، فقط متن ساده لینک نمایش داده می‌شود و با ضربه زدن روی آن، یک پیش‌نمایش کوچک نیز نشان داده می‌شود.

اما با وجود ارائه شدن این ویژگی که در نسخه بتا ارائه شده است، یک کارت پیش‌نمایش کامل (مانند تصویر زیر) در استاتوس خود مشاهده خواهید کرد.

بدون شک این ویژگی قابلیت قابل توجهی به حساب نمی‌آید ولی وجود این بخش نیز کاربردی و لازم است. چرا که این روزها فقط در استاتوس‌ها می‌توان متن منتشر کرد.

whatsapp.JPG2.JPG
-

واتساپ از مدت‌ها قبل در حال توسعه و اجرا این ویژگی بوده و اکنون قبل از اینکه در دسترس تمام کاربران قرار بگیرد، آن را برای آزمایش‌کنندگان نسخه بتا ارائه کرده است. بنابراین هنوز به‌طور دقیق مشخص نیست که چه‌زمانی در دسترس تمام کاربران قرار خواهد گرفت.

همچنین این تغییر به عنوان بخشی از تلاش گسترده سرویس پیام‌رسان متعلق به متا برای بهبود ویژگی استاتوس خود ارائه شده است. اخیرا همچنین گفته شده بود که واتس‌اپ در حال کار روی قابلیت اضافه کردن پیام صوتی به استاتوس کاربران خود است.

ویژگی استوری یکی از محبوب‌ترین قابلیت‌های اپلیکیشن اینستاگرام است و متا این قابلیت را تحت عنوان Status در دسترس کاربران سرویس پیام‌رسان واتس‌اپ قرار داده است. در حالی که این ویژگی ابتدا یک تغییر عجیب به نظر می‌رسید، اما با گذشت زمان به محبوبیت بیشتری دست پیدا کردند و گفته می‌شود که دو میلیارد کاربر فعال از آن استفاده می‌کنند.

اگر به اخبار دنیای تکنولوژی علاقه مند هستید، ما را در شبکه‌های اجتماعی مختلف تلگرام، روبیکا، توییتر، اینستاگرام و آپارات همراهی کنید.

منبع خبر: wabetainfo

Screenshot_20211214-203627_ToonMe.jpg

پویان معصومی - کارشناس تولید محتوا

فارغ التحصیل رشته مهندسی تکنولوژی نرم افزار هستم و کار اصلی بنده نویسند‌گی و تولید محتوا است.

اگر پیشنهاد یا انتقادی داشتی با من در ارتباط باش.


0 نظر درباره‌ی این پست نوشته شده است.

ثبت نظر