شرکت EA تقریبا 40 نفر از اعضای تیم APEX LEGENDS در انگلستان را اخراج خواهد کرد

apex

استودیوهای زیادی در سال 2023 و 2024 نسبت به بازسازی تیم خود اقدام کردند و آخرین اخبار نشان می‌دهد که شرکت EA نیز قصد بازسازی شرکت خود را دارد و نزدیک به 40 نفر از افراد مربوط به بخش QA بازی Apex به زودی اخراج خواهند شد.

به تازگی تعدادی از افراد ناشناس با خبرگزاری Insider Gaming ارتباط برقرار کرده و این اخبار را به اطلاع آن‌ها رسانده‌اند. طبق گفته آن‌ها، کارمندان در طی یک تماس گروهی با عنوان 'بروزرسانی تجاری' در Zoom فراخوانده شدند و در آن‌جا اعلام شد که قرارداد افراد QA برای ماه آینده تمدید نخواهد شد. نکته قابل توجه، بی‌خبر بودن مدیران پروژه از عدم تمدید قرارداد این تیم بوده و افراد تحت تاثیر، این موضوع را اطلاع آن‌ها رساندند.

این تیم انگلیسی که در سال ۲۰۲۲ تأسیس شد، مسئول QA بر روی بازی اپیکس لجندز از سیزن ۱۶ بوده است. این تیم وظیفه بررسی و تضمین کیفیت بازی را به عهده داشته و از طریق انجام آزمون‌های مختلف، به پیدا کردن و رفع اشکالات موجود می‌پردازند و به بهبود کیفیت بازی کمک می‌کنند.

apex-legends-20190205101145
-

در طول تماس اعلام شد که تیم عملکرد خوبی داشته و به تمام اهداف خود دست یافته است و تصمیم عدم تمدید قراردادها به دلیل عملکرد ضعیف تیم نبوده و این تصمیم به دلیل بازسازی شرکت گرفته شده است. قرارداد برخی از آن‌ها در چند هفته آینده به پایان خواهد رسید و بسیاری از افراد تحت تاثیر به دنبال مشاغل جدید هستند.

در پی بازسازی شرکت EA، تعداد 670 نفر از این شرکت اخراج و حدود 5 درصد از نیروی کار EA در سراسر جهان با تعدیل نیرو مواجه شدند. در این بازسازی علاوه بر اخراج گسترده، تعدادی از بازی‌های در دست توسعه نیز کنسل شدند. یکی از عناوین کنسل شده، بازی معرفی نشده اول‌شخص جنگ ستارگان براساس شخصیت مندلورین بوده است.

در صورت انتشار اخبار جدید، اطلاعات آن را در فیسیت قرار خواهیم داد. با ما همراه باشید.

 

اگر به اخبار دنیای تکنولوژی علاقه‌مند هستید، ما را در شبکه‌های اجتماعی مختلف تلگرام، روبیکا، توییتر، اینستاگرام و آپارات همراهی کنید.

منبع خبر: insider-gaming.com

photo_2023-11-11_16-30-34.jpg

امیرحسین چروم - تولید کننده محتوا

من یک نویسنده و تولیدکننده محتوا هستم که به دنیای گیم و تکنولوژی و همچنین فیلم و سریال علاقه مندم.


0 نظر درباره‌ی این پست نوشته شده است.

ثبت نظر