بازی ترسناک حذف شده از استیم توسط طرفداران منتشر می‌شود؛ بازی Friday the 13th به صورت رایگان عرضه خواهد شد

fridaythe13th

بازی ترسناک Friday the 13th که نقدهای بسیار مثبتی را در استیم دریافت کرد، به دلیل مشکلات مربوط به لایسنس از تمام فروشگاه‌های بزرگ حذف شد. طرفداران که خواهان تجربه دوباره این بازی هستند، نسخه رایگانی از آن را ساخته و به زودی در دسترس کاربران استیم قرار خواهد گرفت.

 

بازی Friday the 13th: The Game با یک نسخه توسعه داده شده رایگان توسط طرفداران به نام Friday the 13th Resurrected، برای بار دیگر در استیم ظاهر خواهد شد و بازیکنان می‌توانند پس از انقضای لایسنس بازی اصلی، به تجربه این عنوان بپردازند. طبق گفته سازنده، زمان انتشار این بازی در تاریخ 15 آوریل 2024 (27 فروردین) به صورت رسمی اعلام می‌شود.

عنوان محبوب Friday the 13th: The Game در سال 2017 منتشر و با نقدهای بسیار مثبتی از سوی طرفداران روبه‌رو شد اما به دلیل منقضی شدن مجوز لایسنس در سال 2023، مجبور به حذف این عنوان در تمام فروشگاه‌های رسمی شدند. البته سرورهای اصلی بازی تا پایان سال 2024 در دسترس خواهد بود و بازیکنانی که نسبت به خرید این عنوان اقدام کردند، می‌توانند همچنان به تجربه بازی بپردازند اما بازیکنان جدید، قابلیت خرید این عنوان را نخواهند داشت.

friday-13th-game-2
-

 

ساخت عنوان رایگان بازی جمعه سیزدهم، برای اولین بار در بهمن ماه اعلام شد و به زودی در دسترس بازیکنان استیم قرار خواهد گرفت. این بازی که یک نسخه مود شده از عنوان اصلی است، چندین محتوای اختصاصی ایجاد شده توسط طرفداران مانند شخصیت‌های جدید را نیز به بازی اضافه خواهد کرد.

اگرچه دیگر نمی‌توان بازی Friday the 13th: The Game را خرید اما هنوز می‌توان آن را بازی کرد. طبق گفته توسعه‌دهندگان، سرورهای بازی Friday the 13th: The Game تا پایان سال 2024 آنلاین باقی خواهند ماند و با انتشار نسخه مود شده توسط طرفداران، گیمرها قادر خواهند بود پس از پایان سال 2024 نیز همچنان به تجربه بازی بپردازند.

نظر شما در رابطه با این بازی چیست؟ آیا تجربه آن را به دوستان خود پیشنهاد می‌کنید؟ نظر خود را با ما در میان بگذارید.

 

اگر علاقه‌مند دنیای تکنولوژی هستید حتما شبکه‌های اجتماعی فیسیت را در اینستاگرام، تلگرام، روبیکا، توییتر و آپارات را دنبال کنید.

منبع خبر: gamerant.com

photo_2023-11-11_16-30-34.jpg

امیرحسین چروم - تولید کننده محتوا

من یک نویسنده و تولیدکننده محتوا هستم که به دنیای گیم و تکنولوژی و همچنین فیلم و سریال علاقه مندم.


0 نظر درباره‌ی این پست نوشته شده است.

ثبت نظر