همستر کامبت؛ بازی کریپتویی که رکورد 150 میلیون کاربر را شکست!

hamester

بازی همستر کامبت که در آن کاربران با لمس نمایشگر می‌توانند درآمد کسب کنند، به سرعت در حال محبوب شدن است و تعداد کاربرانش به 150 میلیون نفر رسیده است.

این بازی توجه رسانه‌های جریان اصلی را به خود جلب کرده و بسیاری از فعالان حوزه ارز دیجیتال معتقدند که می‌تواند بازار رمز ارز را بازتعریف کند.

دلایل محبوبیت همستر کامبت

گیم‌پلی ساده و اعتیادآور: در این بازی، کاربران فقط باید با لمس نمایشگر سکه جمع‌آوری کنند. این سادگی و جذابیت باعث شده تا افراد زیادی به این بازی جذب شوند.

پتانسیل کسب درآمد: کاربران می‌توانند سکه‌های جمع‌آوری شده در بازی را به توکن HAM تبدیل کنند و سپس این توکن را در صرافی‌ها به پول واقعی تبدیل کنند.

جامعه فعال: کانال تلگرام رسمی همستر کامبت بیش از 30 میلیون دنبال‌کننده دارد و این نشان‌دهنده‌ی جامعه‌ی فعال و پرشور این بازی است.

hamster-kombat-1-gID_7
-

آینده همستر کامبت

نقشه‌ی راه بازی: نقشه‌ی راه همستر کامبت شامل مذاکره با صرافی‌ها، بازارسازان و همکاری‌های کلیدی برای لیست شدن توکن HAM در صرافی‌ها است.

پتانسیل تبدیل شدن به سوپراپلیکیشن: الکس فلیکس، مدیر ارشد سرمایه‌گذاری در شرکت CoinFund، معتقد است که همستر کامبت می‌تواند به سوپراپلیکیشنی مانند وی‌چت تبدیل شود که خدمات مختلفی را در قالب یک پلتفرم ارائه می‌دهد.

همستر کامبت یک بازی نوآورانه و جذاب است که می‌تواند انقلابی در بازار بازی‌های کریپتویی ایجاد کند.

 

اگر علاقه‌مند دنیای تکنولوژی هستید حتما شبکه‌های اجتماعی فیسیت را در اینستاگرام، تلگرام، روبیکا، توییتر و آپارات را دنبال کنید.

منبع خبر: bloomberg.com

پویان معصومی.jpg

پویان معصومی - کارشناس تولید محتوا

نویسندگی در حوزه تکنولوژی یکی از تفریحات و علاقه مندی‌های من به عنوان یک فارغ التحصیل رشته مهندسی تکنولوژی نرم افزار است که به کار اصلی بنده تبدیل شده و تولید محتوا را به صورت ویژه‌ای دنبال می‌کنم.

اگر پیشنهاد یا انتقادی داشتی با من در ارتباط باش.حتما در اینستاگرام من را دنبال کنید.


0 نظر درباره‌ی این پست نوشته شده است.

ثبت نظر