گیم‌پلی، ماموریت‌ها و ویژگی‌های جدید بازی Star Wars Outlaws معرفی شدند

Star Wars Outlaws

مراسم یوبی‌سافت فوروارد 2024 در روز گذشته برگزار شد و همانطور که بسیاری پیش‌بینی می‌کردند، این رویداد با نمایش بازی Star Wars Outlaws آغاز شد. در این مراسم، گیم‌پلی جدید به همراه ماموریت‌ها و ویژگی‌های بازی استاروارز به نمایش درآمد.

بازی Star Wars Outlaws، یکی از موردانتظارترین بازی‌های یوبی‌سافت به شمار می‌رود که عده زیادی از طرفداران خواستار اطلاعات بیشتری راجع به آن بودند. در بخش افتتاحیه‌ی نمایش، دو تریلر به نمایش درآمد که اولی روی المان‌های گیم‌پلی تمرکز داشت؛ المان‌هایی که شخصیت اصلی، کی وس، باید برای تبدیل شدن به یک یاغی، پشت سر بگذارد.

در این راستا، از یک مکانیک کلیدی جدید در گیم‌پلی مطلع شدیم. کی وس مهارت‌های خود را تنها با لول‌آپ شدن به دست نمی‌آورد؛ در عوض، باید در کهکشان به دنبال افرادی بگردید که می‌تواند در کسب مهارت‌های جدید به شما کمک کنند تا بتوانید اسکیل‌های جدید به دست آورید.

تریلر بر رفتن به سیاره‌ی افسانه‌ای تاتوئین تمرکز دارد، جایی که یک اسلحه‌کش حضور دارد و ممکن است بتواند راه جدیدی برای تیراندازی به کی وس آموزش بدهد. همانطور که او متوجه می‌شود، حتی به دست آوردن اطلاعات در مورد این اسلحه‌کش هم کار آسانی نیست و نیازمند ورود او به قلمرو تحت کنترل هات‌ها است.

در اینجا ویژگی دیگری از بازی به بازیکنان نمایش داده می‌شود: اینکه چگونه می‌توانید با دوست حیوان او، نیکس، تعامل داشته باشید. نیکس دارای حواس‌های فوق‌العاده‌ای است و می‌تواند به او در شناسایی هر کسی که در نزدیکی است، کمک کند. این قابلیت‌ها به بازیکنان برتری خاصی می‌دهد و می‌توانند در مواقع حساس از آنها کمک بگیرند.

تریلر دیگر، خلاصه‌ای از وقایع و محیط بازی Star Wars Outlaws را به نمایش گذاشت. با وجود همه‌ی خطرات، کی وس، نیکس، ND-5 و افرادی که در طول مسیر با آن‌ها ملاقات می‌کند، تأثیر بسزایی بر کهکشان اطراف خود خواهند گذاشت و کهکشان نیز به شیوه‌ای مشابه پاسخ خواهد داد. اگر به یک گروه خیانت کنید، آن‌ها به دنبال شما خواهند آمد و باید مواظب تمام قلمروهایی که تحت کنترل آن‌هاست، باشید. نبردهای فضایی در هر زمانی می‌تواند اتفاق بیفتند و آن‌ها نیز می‌توانند بر اعتبار شما در بین سندیکاها تأثیر بگذارند.

این بازی در تاریخ 9 شهریور برای دارندگان کامپیوتر، پلی‌استیشن 5 و ایکس‌باکس سری X/S منتشر خواهد شد. نظر خود را راجع به این بازی با ما در میان بگذارید.

اگر علاقه‌مند دنیای تکنولوژی هستید حتما شبکه‌های اجتماعی فیسیت را در اینستاگرام، تلگرام، روبیکا، توییتر و آپارات را دنبال کنید.

منبع خبر: gameranx.com

photo_2023-11-11_16-30-34.jpg

امیرحسین چروم - تولید کننده محتوا

من یک نویسنده و تولیدکننده محتوا هستم که به دنیای گیم و تکنولوژی و همچنین فیلم و سریال علاقه مندم.


0 نظر درباره‌ی این پست نوشته شده است.

ثبت نظر