اضافه شدن جوکر به بازی Suicide Squad باعث جذب 3 هزار بازیکن هم‌زمان دراستیم شد

joker justice leage

آپدیت جدید Suicide Squad: Kill the Justice League، باعث بالا رفتن تعداد بازیکنان این عنوان شد و توانست 3 هزار بازیکن را در استیم به خود جذب کند.

اولین سیزن از بازی Suicide Squad: Kill the Justice League منتشر و در دسترس بازیکنان قرار گرفته است. همانطور که از پیش اعلام شده بود، استودیو سازنده قصد دارد با انتشار هر فصل، یک شخصیت منفی قابل بازی را عرضه کند و اولین شخصیت، جوکر بوده است که بازیکنان می‌توانند هم‌اکنون به تجربه بازی با این شخصیت بپردازند.

با معرفی جوکر به عنوان یک شخصیت قابل بازی، تعداد زیادی از بازیکنان به تجربه دوباره بازی پرداخته‌اند؛ هرچند که تعداد آن‌ها به اندازه استقبال بازیکنان در زمان انتشار بازی نیست اما پس از اعلام تعداد کم پلیرهای هم‌زمان، بالا رفتن بازیکنان می‌تواند یک نشانه مثبت برای استودیو راکستدی باشد.

suicide-squad-kill-the-justice-league-joker-glide
-

طبق اطلاعات ثبت شده در دیتابیس استیم، تعداد بازیکنان این عنوان در روز پنج‌شنبه، به 3042 بازیکن رسیده است؛ درحالی که تعداد بازیکنان هم‌زمان جوخه انتحار در باقی روزها، حدود 500 نفر بوده است.

عنوان Suicide Squad: Kill the Justice League برای کنسول‌های Xbox و PlayStation نیز منتشر شده است و بازیکنان کامپیوتری می‌توانند علاوه بر استیم، از طریق فروشگاه اپیک‌گیمز به تجربه این بازی بپردازند اما تعداد 500 بازیکن برای یک عنوان لایوسرویس که به تازگی منتشر شده است، تعداد بسیار پایین و غیرقابل قبول است. شرکت ناشر بازی یعنی برادران وارنر نیز اعلام کردند که این عنوان، انتظارات شرکت را برآورده نکرده و میزان فروش آن کمتر از انتظارات بوده است.

هرچند که انتشار شخصیت جوکر، جذابیت جدیدی به بازی اضافه می‌کند اما بازیکنان انتقاداتی نسبت به فصل جدید بازی داشته‌اند. به عقیده بسیاری از بازیکنان، بازکردن شخصیت جوکر به عنوان یک شخصیت قابل بازی، نیازمند تجربه بسیاری از محتواهای قدیمی است و اگر قصد تجربه بازی با جوکر، بدون تجربه محتواهای قدیمی را دارد، نیازمند پرداخت 10 دلار خواهید بود که برای یک بازی 69.99 دلاری کمی غیرمنصفانه به نظر می‌رسد. برخی از بازیکنان احساس می‌کنند که محتواهای قدیمی و خسته‌کننده، عمدا توسط استودیو قرار داده شده است تا بازیکنان را به پرداخت 10 دلار تشویق کند.

به نظر می‌رسد که استودیو راکستدی و برادران وارنر با انتشار محتواهای جدید و تخفیفات بر روی بازی، تمام تلاش خود را برای بهبود این عنوان به کار گرفته‌اند اما هنوز موفق به کسب رضایت بازیکنان نشده‌اند. نظر شما در رابطه با این بازی چیست؟ با وجود لایوسرویس بودن بازی و انتشار محتواهای جدید، امکان جلب رضایت بازیکنان وجود خواهد داشت؟

اگر به اخبار دنیای تکنولوژی علاقه مند هستید، ما را در شبکه‌های اجتماعی مختلف تلگرام، روبیکا، توییتر، اینستاگرام و آپارات همراهی کنید.

منبع خبر: thegamer.com

photo_2023-11-11_16-30-34.jpg

امیرحسین چروم - تولید کننده محتوا

من یک نویسنده و تولیدکننده محتوا هستم که به دنیای گیم و تکنولوژی و همچنین فیلم و سریال علاقه مندم.


0 نظر درباره‌ی این پست نوشته شده است.

ثبت نظر