روند به‌روزرسانی گوشی‌های سامسونگ تغییر کرده است؛ گلکسی A55 نماد دوران جدیدی است

galaxy a55

دیگر نیازی به صرف چند دقیقه زمان برای نصب به‌روزرسانی گوشی سامسونگ خود نخواهید داشت چرا که قابلیت به‌روزرسانی یکپارچه گوگل به صورت همگانی منتشر شد.

گلکسی A55 اولین گوشی سامسونگ است که از قابلیت به‌روزرسانی یکپارچه گوگل پشتیبانی می‌کند و احتمالاً سامسونگ این ویژگی را به سایر گوشی‌هایش اضافه خواهد کرد.

به‌روزرسانی یکپارچه به کاربران این امکان را می‌دهد که هنگام دانلود و نصب آپدیت، همچنان از گوشی خود استفاده کنند. این کار با نصب به‌روزرسانی روی پارتیشن دوم غیرفعال به‌جای پارتیشن فعال اولیه انجام می‌شود تا کاربر بتواند در زمان نصب، از گوشی خود استفاده کند و در نهایت با راه‌اندازی مجدد، پارتیشن دوم بوت و به‌روزرسانی اعمال می‌شود.

galaxy-a55-seamless-update
-

گلکسی A55 اولین آپدیت امنیتی خود را به‌صورت به‌روزرسانی یکپارچه دریافت کرده و فرایند به‌روزرسانی شامل دو مرحله‌ی «دانلود و نصب» و «تأیید» است.

بررسی‌های انجام شده نشان می‌دهد که راه‌اندازی مجدد گلکسی A55 پس از به‌روزرسانی بی‌وقفه ۹۰ ثانیه طول می‌کشد و دیگر کاربران مجبور نیستند چند دقیقه منتظر بمانند تا به‌روزرسانی اعمال شود.

فرایند نصب به‌روزرسانی یکپارچه به دو پارتیشن و طبیعتاً به فضای‌ذخیره‌سازی بیشتری نیاز دارد، اما فضای در دسترس کاربر در گلکسی A55 نسبت به گوشی‌های فاقد به‌روزرسانی یکپارچه تغییر نکرده است.

پشتیبانی از به‌روزرسانی یکپارچه تغییری کاربردی و خوشایند است و ممکن است باعث شود مردم هنگام خرید گوشی به محصولات سامسونگ بیشتر توجه کنند.

اگر به اخبار دنیای تکنولوژی علاقه مند هستید، ما را در شبکه‌های اجتماعی مختلف تلگرام، روبیکا، توییتر، اینستاگرام و آپارات همراهی کنید.

منبع خبر: sammobile

پویان معصومی.jpg

پویان معصومی - کارشناس تولید محتوا

نویسندگی در حوزه تکنولوژی یکی از تفریحات و علاقه مندی‌های من به عنوان یک فارغ التحصیل رشته مهندسی تکنولوژی نرم افزار است که به کار اصلی بنده تبدیل شده و تولید محتوا را به صورت ویژه‌ای دنبال می‌کنم.

اگر پیشنهاد یا انتقادی داشتی با من در ارتباط باش.حتما در اینستاگرام من را دنبال کنید.


0 نظر درباره‌ی این پست نوشته شده است.

ثبت نظر