ادغام کارت‌های شناسایی و بانکی در کارت ملی هوشمند

   
نام نویسنده:
 چهارشنبه 18 اسفند 95 ساعت: 10:30:00

رئیس سازمان ثبت احوال کشور (حمید درخشان نیا) در مراسم تودیع و معارفه مدیر کل ثبت احوال استان اصفهان بیان کرد: یکی از برنامه‌های مهم سازمان ثبت احوال صادر نمودن کارت ملی هوشمند برای اشخاص بالای ۱۵ سال است.

وی در ادامه گفت: تمام کارت‌های شناسایی از جمله کارت شناسایی، کارت دانشجویی، گواهینامه، کارت پایان خدمت و کارت بانکی در کارت ملی هوشمند جمع خواهدشد، که در نتیجه امنیت این کارت‌ها افزایش و خدمات رسانی به مردم بهبود خواهد یافت.

درخشان نیا افزود: سازمان ثبت احوال دستگاه‌های تهیه این کارت‌های هوشمند را آماده دارد و پس از رفع موانع پیش رو شاهد توزیع این کارت‌ها با امکان تجمیع کل کارت‌های شناسایی و اعتباری افراد خواهیم بود. این کارت‌ها از طریق پست به دست متقاضیان خواهد رسید.

رئیس سازمان ثبت احوال کشور با اشاره به پایگاه اطلاعات جامع جمعیتی گفت: ۱۳۰ دستگاه از این پایگاه جامع استفاده می‌کنند که این خدمت با تکمیل بانک اطلاعاتی صورت می‌گیرد.

درخشان نیا در ادامه گفت: گسترش خدمات بین مردم و تسهیل شرایط دریافت خدمات از موضوعات بسیار حائز اهمیت است. در همین راستا همکاری بین دستگاه‌های خدماتی با ثبت احوال می‌تواند در رشد و توسعه خدمات و ارائه بهتر و جامع تر اطلاعات موثر و چاره‌ ساز باشد.

در این مراسم حسین غفرانی به سمت مدیر کل ثبت احوال استان اصفهان نایل گردید.

منبع: click

اخبار مرتبط

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


  • سعید
    2017-03-08 18:05:24

    اینکار یعنی دزدی راحت تر از مردمیعنی هروقت خواستن خیلی راحت از حسابت کسر میکنن مثل همین الان ولی بسیار راحتتر چون کل حسابا با هم تجمیع میشنو دیگه اینکه با هک این کارت یکی رو میشه راحت نابود کرد مثلا میشه گفت خیلی وقته مرده و راحت نفله ش کردیعنی کنترل زیاد مردم.............دقیقا مثل فیلمای تخیلی که هالیوود میسازه

    پاسخ دادن
شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید