آپدیت تلگرام و قابلیت جدید تلسکوپ

آپدیت تلگرام و قابلیت جدید تلسکوپ

ویدیوهای تلسکوپ به مدت زمان یک دقیقه می‌باشند و برای افرادی که اکانت تلگرام ندارند هم قابل مشاهده هستند.

تلگرام دو قابلیت پیام‌های ویدیویی و حالت تلسکوپ را با آپدیت جدید خود آورده است.

تلگرام جدیدترین آپدیت 4.0 خود را این هفته منتشر کرد و یکی از بزرگترین ویژگی‌های اضافه شده آن پیام‌های ویدیویی هستند، که با فشار دادن یک آیکون، به کاربران امکان ارسال ویدیو کلیپ به یکدیگر را می‌دهد. این ویژگی مشابه کارکرد پیام‌های صوتی است- در حقیقت، برای دستیابی به ویژگی پیام‌های ویدیویی، کاربران روی همان نشانه صدا ضربه می‌زنند تا به حالت ویدیو تغییر یابد.
مانند پیام‌های صوتی، پیام‌های ویدیویی تلگرام به طور خودکار دانلود و به طور پیش‌فرض پخش می‌شوند و دارای یک ویژگی تصویر-در-تصویر درون تلگرام هستند، تا بتوانید در حالی که در تلگرام درحال تماشای ویدیو هستید کارهای دیگر خود را هم انجام دهید.

تلسکوپ

اما در کنار پیام‌های ویدیویی خصوصی، تلگرام به دنبال گسترش کانال‌های عمومی خود با اضافه کردن ویدیو به آن‌ها، در یک ویژگی به نام تلسکوپ نیز است. ویدیوهای تلسکوپ هم مثل پیام‌های ویدیویی تلگرام، کلیپ‌هایی با مدت زمان یک دقیقه هستند، اما به طور عمومی از طریق یک آدرس مستقیم در دسترس می‌باشند، حتی برای افرادی که اکانت تلگرام ندارند.
هردوی این ویژگی‌ها اکنون و در آپدیت 4.0 تلگرام در دسترس قرار دارند.

 

با کانال تلگرام فیسیت همراه باشید

 

منبع خبر: theverge

نادیا صفرخانی

نادیا صفرخانی

نادیا دانشجوی ارشد ادبیات و مدرس زبان است. او حدود چهار سال است که به عنوان مترجم فعالیت می کند. او علاقمند به کارهای هنری، ادبیات و موسیقی است و اوقات فراغت خود را به ورزش و تماشای فیلم می گذراند.


0 نظر درباره‌ی این پست نوشته شده است.

ثبت نظر