معرفی ربات‌های کاربردی آموزش زبان در تلگرام

معرفی ربات‌های کاربردی آموزش زبان در تلگرام

در این مطلب آموزشی می‌خواهیم به شما ربات‌های کاربردی برای آموزش زبان را معرفی کنیم. با فيسيت همراه باشيد.

تلگرام یکی از پیام‌رسان‌های محبوب است که کاربران زیادی به‌خاطر امکانات ویژه این پیام‌رسان از آن به صورت مدام استفاده می‌کنند. عضویت در گروه‌ها و کانال‌های مختلف برای دریافت مطالب مورد نظر، استفاده از ربات‌های مختلف برای انجام کارهای مختلف، دو ویژگی تلگرام است که آن را از سایر پیام‌رسان‌ها محبوب‌تر کرده است. در این مطلب آموزشی می‌خواهیم به شما ربات‌های کاربردی برای آموزش زبان را معرفی کنیم.

ربات‌ها در واقع افزونه‌های جانبی هستند که کاربر با آنها از طریق ارسال پیام، فرمان‌های مختلف و درخواست‌های متفاوت در تعامل هستند. یک ربات معمولاً محتویات مرتبط با خواسته‌های شما را به محض درخواست، در اختیار شما قرار می‌دهد. برای استفاده از خدمات ربات‌ها می‌توانید نام‌ رپبات بعد از علامت @ در قسمت جستجو تایپ کنید.

ربات @pronunciationbot: ربات مناسبی برای تلفظ لغات مورد نظر شما است. این ربات از ۸۴ زبان مختلف پشتیبانی می‌کند. این ربات دارای سه فرمان اصلی است: فرمان pronounce/ برای شنیدن کلمه مورد نظر شما استفاده می‌شود، فرمان ipa/ برای نمایش فونتیک کلمه استفاده می‌شود، و فرمان language/ برای تغییر زبان است.

ربات @Dictionary: یکی از ربات‌های کاربردی ترجمه کلمات است. در این ربات بیش از ۲۰ دیکشنری معروف دنیا موجود است. این ربات از زبان‌های مختلفی پشتیبانی می‌کند و سرعت بسیار بالایی هم دارد.

ربات @ytranslatebot: ربات مناسب برای ترجمه کلمات است. این ربات امکان ترجمه لغات و جملات ساده را دارد. شما برای استفاده از این ربات باید با فرمان setmylang/ زبان مورد نطر (مبدا) و با فرمان tolang/ زبان مورد نظر برای ترجمه متون خود را انتخاب کنید.

ربات @englishi_bot: ربات کاربردی دیگری در زمینه آموزش زبان‌های مختلف است. این ربات امکان آموزش زبان‌های مختلفی چون انگلیسی، فرانسه، ایتالیایی، آلمانی و .. را برای شما فراهم می‌کند. شما در ابتدا زبان مورد نظری که قصد یادگیری آن را دارید را انتخاب می‌کنید، پس از آن تمرین‌های مورد نظر برای آموزش این زبان را دریافت خواهید کرد.

ربات @AndyRobot: ربات مناسب دیگری برای آموزش زبان است. این ربات با روش‌هایی چون مکالمه، پاسخ و پرسش با شما، لطیفه و سرگرمی به شما زبان انگلیسی را آموزش می‌دهد. این ربات می‌تواند ابزار خوبی هم برای سرگرم کردن شما و هم برای آموزش زبان انگلیسی به شما باشد.


1 نظر درباره‌ی این پست نوشته شده است.

نارنین

شنبه, 17 خرداد 1399

سریع جوابمو بدید جواب سوال میخوام

پاسخ

ثبت نظر