تغییر تنظیمات مرتبط با کشور محل سکونت در اسپاتیفای

تغییر تنظیمات مرتبط با کشور محل سکونت در اسپاتیفای

شاید اسپاتیفای محبوب‌ترین سرویس گوش دادن آنلاین موزیک در دنیا باشد اما این شرکت به خاطر حذف قابلیت‌ها و پنهان کردن تنظیمات مهم در مکان‌های عجیب معروف است. 
استفاده از یک رابط کاربری ضعیف و بدون هیچ پشتیبانی کاری دشوار است و ممکن است به کمک احتیاج پیدا کنید. یکی از آن‌ها تغییر کشور در اسپاتیفای است. در این مقاله ما به شما توضیح می‌دهیم که چگونه آن را تغییر دهیم. 


حساب کاربری اسپاتیفای شما چگونه است؟ 


نحوه‌ی تغییر کشور در حساب کاربری اسپاتیفای با توجه به نوع حساب شما متفاوت است. 


حساب کاربری رایگان 


اگر یک حساب کاربری اسپاتیفای رایگان دارید تا چهارده روز می‌توانید وقتی در یک کشور دیگر هستید موزیک گوش دهید. در غیر این صورت باید به کشور خود بازگشته و یا یک حساب کاربری جدید در مکان جدید خود بسازید. 
برای استفاده در آن چهارده روز باید تنظیمات آن را تغییر دهید. 
برای این کار به حساب کاربری اسپاتیفای خود روی مرورگر وب رفته و به Edit Profile > Country بروید. البته شما فقط درصورتی می‌توانید کشور را ببینید که در آن کشور باشید و یا از پروکسی استفاده کنید. 


حساب کاربری ویژه 

spotify


اگر یک حساب کاربری ویژه دارید نیازی نیست که هنگام سفر کشور خود را تغییر دهید چرا که دیگر محدودیت 14 روز روی شما اثری نخواهد گذاشت. 
اگر زیاد سفر می‌کنید باید جزئیات خود را آپدیت کنید. 
برای آپدیت جزئیات به صفحه‌ی حساب کاربری اسپاتیفای خود رفته و به Subscription > Update بروید. در این قسمت باید اطلاعات پرداخت خود را وارد کنید. جزئیات پرداخت باید به یک موسسه مالی در کشورتان وابسته باشد. 

 برای اینکه از تمامی اخبار در اولین فرصت مطلع شوید با کانال تلگرام ما با آی دی faceitmag@ همراه باشید.

 

 

0 نظر درباره‌ی این پست نوشته شده است.

ثبت نظر