حالت تصویر در تصویر یوتیوب به صورت رایگان به اندروید می‌آید

حالت تصویر در تصویر یوتیوب به صورت رایگان به اندروید می‌آید

قابلیت تصویر در تصویر یوتیوب به صورت رایگان به سیستم عامل اندروید می‌آید. این قابلیت تا به حال تنها برای کاربران یوتیوب رد موجود بود اما با انتشار یوتیوب پرمیوم اوضاع تغییر کرده است.

قابلیت تصویر در تصویر به شما این امکان را می‌دهد که در یک پنجره کوچک محتوایی را ببینید و به صورت همزمان از دستگاه خود استفاده کنید. این قابلیت سال‌هاست که در تلویزیون‌ها موجود بوده و پس از انتشار اندروید 8 ( اورئو) نیز به گوشی‌های هوشمند آمده است.

قابلیت تصویر در تصویر یوتیوب تا به حال تنها برای کسانی که پول پرداخت می‌کردند موجود بود اما حال به رایگان در دسترسی کاربران اندروید قرار خواهد گرفت.

اما خبر بد اینجاست که قابلیت تصویر در تصویر یوتیوب برای همه نیست. تنها کسانی که در ایالات متحده ساکن هستند و اندروید هشت به بالا دارند به این قابلیت دسترسی خواهند داشت. حتی اگر واجد شرایط هم باشید باز هم همه‌ی ویدئوها به این صورت نخواهند بود. برای مثال موزیک ویدئوها شامل این قابلیت نمی‌شوند و باید برای آن پول بپردازید.

ما را در شبکه‌های اجتماعی مختلف تلگرام، توییتر، اینستاگرام، سروش همراهی کنید.

 

منبع خبر: makeuseof

مارال رضایی

مارال رضایی

مارال هشت سال است که یه عنوان مترجم مشغول به فعالیت است.او دارای مدرک کارشناسی ارشد زبان و ادبیات فرانسه از دانشگاه است و به سه زبان انگلیسی، فرانسه و اسپانیایی صحبت می کند. مارال به ادبیات، سینما و موسیقی راک علاقه مند است و به دنبال یک تجربه متفاوت به وادی تکنولوژی قدم گذاشته.


0 نظر درباره‌ی این پست نوشته شده است.

ثبت نظر