ال‌جی قصد دارد تلویزیون‍های اولد کوچک 48 اینچی منتشر کند

ال‌جی قصد دارد تلویزیون‍های اولد کوچک 48 اینچی منتشر کند

شرکت ال‎جی قصد دارد اندازه‌های مدل‌های پانل اولد خود را گسترش دهد. این شرکت قصد دارد امسال تلویزیون‌های نسبتاً کوچک 48 اینچی خود را وارد بازار کند. شرکت ال‌جی تصمیم خود را در کنفرانس اولد کره اعلام کرد. در این مراسم شرکای تجاری ال‌جی درمورد آینده‎ی بازار تلویزیون‌های اولد گفت‌وگو می‎کنند. 
در کنار مدل‌های جدیدی که این شرکت معرفی کرد، مثل سری جدید ال‌جی، OLED R، ال‌جی در حال تولید پانل‌های اولد 48 اینچی است. پانل‌های اولد هم اکنون در اندازه‌های محدودی موجود هستند: 55 اینچی، 65 اینچی، 77 اینچی و مدل پرچم‌دار 88 اینچیLG 8K OLED. هنوز هیچ تاریخی برای انتشار تلویزیون‌های 48 اینچی اولد اعلام نشده است. 
شاید انتشار پانل کوچک‌تر خبر مهمی به نظر نرسد اما یکی از ایراداتی که همیشه به تلویزیون‌های اولد گرفته شده محدودیت در اندازه‌ی پانل آن‎هاست. ساخت اولد در مقایسه با پانل ال‌سی‌دی-لد که در اندازه‌های مختلف ساخته می‎شود بسیار گران‌تر است و به این دلیل که کوچک‌ترین این تلویزیون‌ها 55 اینچ است باعث شده که خانه‌هایی که فضای کمی دارند و کوچک‌تر هستند نتوانند تلویزیون اولد را خریداری کنند. به بازار آمدن  مدل 48 اینچی با پانل اولد کوچک‌تر و ارزان‌تر آن را به تکنولوژی بسیار خوبی تبدیل می‌کند که مشتریان بیشتری را به خود جذب خواهد کرد. 

 

یبشتر بخوانید:

سامسونگ گلکسی A60، جایگزین ارزان قیمت برای گلکسی S10

 

ما را در شبکه‌های اجتماعی مختلف تلگرام، روبیکا، توییتر، اینستاگرام، سروش همراهی کنید.

 

 

منبع خبر: techradar

مارال رضایی

مارال رضایی

مارال هشت سال است که یه عنوان مترجم مشغول به فعالیت است.او دارای مدرک کارشناسی ارشد زبان و ادبیات فرانسه از دانشگاه است و به سه زبان انگلیسی، فرانسه و اسپانیایی صحبت می کند. مارال به ادبیات، سینما و موسیقی راک علاقه مند است و به دنبال یک تجربه متفاوت به وادی تکنولوژی قدم گذاشته.


0 نظر درباره‌ی این پست نوشته شده است.

ثبت نظر