استون مارتین اولین ماشین تمام الکتریک خود را معرفی کرد

   
نام نویسنده:
 چهارشنبه 28 فروردین 98 ساعت: 10:00:00

استون مارتین اولین اتومبیل تمام الکتریک خود، Rapide E را در نمایشگاه اتومبیل شانگهای معرفی کرد. طراحی این ماشین مشابه استون مارتین راپید سالون است و درحالی که به زودی این اتومبیل تولید خواهد شد تنها 155 دستگاه از آن تولید خواهد شد. استون مارتین می‎گوید که این اتومبیل در 297 کیلومتر بر ساعت با استفاده از یک شارژر استاندارد 400V 50kW و یا 498 کیلومتر بر ساعت با خروجی شارژ سریع 800V با خروجی 100kW یا بالاتر شارژ خواهد شد. این میزان به اندازه‎ی سوپرشارژ 3.0 تسلا سریع نیست اما هنوز هم بسیار چشمگیر است. 
Rapide E با نهایت سرعت 250 کیلومتر بر ساعت بسیار چابک است. سرعت این اتومبیل می‎تواند در کمتر از چهار ثانیه به صد کیلومتر بر ثانیه برسد و در یک و نیم ثانیه از 80 به 110 کیلومتر بر ساعت برسد. 
در داخل اتومبیل، Rapide E دارای یک صفحه کیلومتر شمار دیجیتالی ده اینچی، یک صفحه نمایش هشت اینچی با پشتیبانی اندروید اوتو و اپل کارپلی است که اطراف آن با رشته‎های فیبر کربن پوشیده است. درضمن یک اپلیکیشن گوشی هوشمند نیز موجود است که به صاحب ماشین امکان را می‎دهد تا توسط آن وضعیت باتری و زمان شارژ را چک کند. درضمن توسط این اپلیکیشن می‎توانید بفهمید اتومبیل را کجا پارک کرده‎اید و چطور می‎توانید آن را بیابید (البته کمی عجیب است کسی فراموش کند استون مارتین عزیزش را کجا پارک کرده است). هم اکنون می‎توانید  Rapide E را سفارش دهید اما استون مارتین هیچ صحبتی درمورد قیمت آن نکرده است. 

 

بیشتر بخوانید:

هواوی اکسپریا +S10؛ آیا سونی، سامسونگ و هواوی در حال ساخت یک گوشی مشترک هستند؟

 

ما را در شبکه‌های اجتماعی مختلف تلگرام، روبیکا، توییتر، اینستاگرام، سروش همراهی کنید.

 

 

منبع: techradar

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید