ممکن است سامسونگ گلکسی فولد پس از گلکسی نوت10 منتشر شود

ممکن است سامسونگ گلکسی فولد پس از گلکسی نوت10 منتشر شود

انتشار گوشی‎های تاشو با مشکل برخورده‎اند. پس از سامسونگ، هواوی نیز اعلام کرد که گوشی تاشوی خود را با تأخیر منتشر خواهد کرد. حال گفته می‎شود که گلکسی فولد تا مرداد ماه منتشر نخواهد شد. درنتیجه به نظر می‎رسد که گلکسی نوت 10 پیش از گلکسی فولد منتشر خواهد شد. 
the Korea Herald اعلام کرده که شرکت سامسونگ گفته که گلکسی فولد در تیرماه منتشر نخواهد شد. به نظر می‎رسد که سامسونگ با لولای تاشوی گوشی که باعث بروز مشکلاتی در نمونه‎های آزمایشی بوده پیشرفت چندانی نداشته است. قرار بود که گلکسی فولد در تاریخ 27 فروردین منتشر شود اما سامسونگ تاریخ انتشار را به تعویق انداخت، ولی هنوز اعلام نکرده که این گوشی چه زمانی منتشر خواهد شد. پیش‎خریدها نیز همه کنسل شده‎اند. دستیابی به چنین تکنولوژی دشوار است اما امید می‏رود که سامسونگ و هواوی پیش از این که طرفداران خود را دلسرد کنند بتوانند مشکل را حل کنند. 

 

اخبار مرتبط:

پس از سامسونگ گلکسی فولد، هواوی نیز انتشار گوشی تاشو خود را به تأخیر انداخت

گلکسی نوت 10؛ سه برابر سریع‌تر از گلکسی اس 10 شارژ خواهد شد

 

ما را در شبکه‌های اجتماعی مختلف تلگرام، روبیکا، توییتر، اینستاگرام همراهی کنید.   

 

 

منبع خبر: techradar

مارال رضایی

مارال رضایی

مارال هشت سال است که یه عنوان مترجم مشغول به فعالیت است.او دارای مدرک کارشناسی ارشد زبان و ادبیات فرانسه از دانشگاه است و به سه زبان انگلیسی، فرانسه و اسپانیایی صحبت می کند. مارال به ادبیات، سینما و موسیقی راک علاقه مند است و به دنبال یک تجربه متفاوت به وادی تکنولوژی قدم گذاشته.


0 نظر درباره‌ی این پست نوشته شده است.

ثبت نظر