ترامپ می گوید آیفون بدون دکمه خوب نیست

ترامپ می گوید آیفون بدون دکمه خوب نیست

ترامپ می گوید آیفون بدون دکمه خوب نیس و سوایپ را بیشتر دوست دارد.

ترامپ رییس جمهور ایالات متحده آمریکا در یک توییت از تیم کوک خواسته تا کلید سخت‌افزاری هوم را دوباره به گوشی‌های آیفون اضافه کند. بنده فکر نمی کنم ترامپ به این قصدی که دارد به آن شکل که مدنظرش است برسد با ما باشید تا درباره اینکه ترامپ می گوید دکمه در آیفون (Touch ID) را بیشتر از سوایپ دوست دارد صحبت کنیم.

به نظر می‌رسد که ترامپ از این تغییر چندان راضی نیست.ترامپ به‌تازگی یکی از گوشی‌های آیفون جدید که فاقد کلید سخت‌افزاری هوم است را استفاده می‌کند، البته ب این موضوع به قدری برای آقای رییس جمهور مهم بود که آن را در یک توییت به تیم کوک مدیر عامل اپل گوشزد کرد.

تمام گوشی‌های بالارده اپل در سال گذشته و امسال فاقد کلید هوم هستند.ما نمی‌توانیم بگوییم که دونالد ترامپ کدامیک از گوشی‌های آیفون ایکس آر، آیفون ایکس اس و یا محصولات سری آیفون 11 را استفاده می‌کند. در واقع این کلید آخرین بار در آیفون 8 مورد استفاده قرار گرفته و پس از آن با معرفی آیفون ایکس در سال 2017، از این بخش دوست‌داشتنی جدا شدیم.

در مارس 2017 بود که گفته شد ترامپ استفاده از گوشی اندرویدی را کنار گذاشته و یه بک آیفون مهاجرت کرده است. اگرچه نمی‌دانیم که کدام مدل آیفون توسط رییس جمهور آمریکا مورد استفاده قرار گرفت، اما مطمئنا به کلید هوم مجهز بوده است زیرا در آن تاریخ هنوز آیفون ایکس معرفی نشده بود.

در متن توییت ترامپ خطاب به تیم کوک آمده است که:

به تیم: دکمه روی آیفون خیلی بهتر از سوایپ کردن بود!

 

اخبار مرتبط:

ترامپ هنوز 5G را بدست نیاورده، تقاضای 6G داده

 

ما را در شبکه‌های اجتماعی مختلف تلگرام، روبیکا، توییتر، اینستاگرام همراهی کنید.

پویان معصومی

پویان معصومی

دانشجوی رشته مهندسی نرم افزار هستم و کار اصلی بنده نویسنده‌گی و بازاریابی محتوا است


0 نظر درباره‌ی این پست نوشته شده است.

ثبت نظر