دسترسی به امکانات جدید با به روزرسانی جیمیل

دسترسی به امکانات جدید با به روزرسانی جیمیل

طراحان جیمیل برنامه همراه و تحت وب دسترسی به این خدمات پست الکترونیک را به روز کرده اند تا دسترسی به فهرست تازه‌ترین رویدادها، خبرنامه‌های مختلف و لینک های ذخیره شده کاربران را تسهیل کنند.

 به نقل از فارس ، در ماه های اخیر با رونق استفاده از نرم افزارهای پیام رسان موبایلی مانند تلگرام و واتس آپ گرایش به استفاده از ایمیل برای تبادل پیام کمتر شده و لذا گوگل قصد دارد به هر نحوی که شده کاربران را به استفاده از خدمات پست الکترونیک خود ترغیب کند.

کاربران با استفاده از قابلیت رویدادها در جیمیل می توانند تمامی ایمیل های مرتبط با یک رویداد را مشاهده کنند. با این به روزرسانی کاربران می توانند تحولات مربوط به یک رویداد خاص را مشاهده کنند. با این کار افراد دیدی جامع در مورد فرایندهای در حال وقوع پیدا می کنند.

تحول دیگر امکان مشاهده کامل خبرنامه ها یا پیش نمایش انهاست. در محیط اینباکس جیمیل کاربران به پیش نمایشی از محتوای ایمیل ها و خبرنامه ها و محتوای موجود در آنها دسترسی خواهند داشت که تا به حال ممکن نبوده است. آخرین تغییر جیمیل هم امکان ذخیره سازی و به یادآوردن لینک های در درون ایمیل هاست که تغییری ساده ولی کاربردی در رقابت با برنامه های پیام رسان تلقی می شود.

 

نگاه دیگران

نگاه دیگران

نگاه دیگران نگاهی است از دنیای گسترده صفحات گوناگون اینترنت که منتخبی از آن‌ها را در پایگاه خبری چهره و اخبار مشاهده میکنید.


0 نظر درباره‌ی این پست نوشته شده است.

ثبت نظر