سازگاری مایکروسافت شیرپوینت با سیستم عامل اپل

سازگاری مایکروسافت شیرپوینت با سیستم عامل اپل

مایکروسافت امروز از عرضه نسخه‌ای از برنامه همراه شیرپوینت که با سیستم عامل iOS سازگاری دارد، خبر داد.

به نقل از فارس ، از این پس کاربران می‌توانند برنامه یاد شده را روی گوشی‌های هوشمند و تبلت‌های خود اجرا کنند. قرار است نسخه ای از این برنامه برای آندروید و ویندوز هم در آینده ای نزدیک عرضه شود.
نرم افزار شیرپوینت که توسط بیش از 200 هزار سازمان در سراسر جهان مورد استفاده قرار گرفته به صاحبان مشاغل امکان می دهد به راحتی و به سرعت و بدون نیاز به داشتن دانش خاص و پیچیده ای سایت‌هایی را با کاربردهای مختلف برای هر یک از افراد سازمان یا واحد‌ها و گروه های کاری ایجاد نمایند.
شیرپوینت با استفاده از مجموعه ای از ابزارهای مختلف به شما این امکان را می­دهد تا بتوانید ارتباطات موجود در سازمان خود را به صورت الکترونیکی مدیریت کنید. نمونه هایی از ابزارهایی که شیرپوینت برای مدیریت ارتباطات الکترونیکی و بهتر کردن آنها در اختیارتان قرار می دهد عبارتند از تابلوی خبر، وبلاگ ها، وضعیتها، وظایف، مدیریت جلسات و مدیریت اسناد.
شیرپوینت به صورت پیش فرض دارای یک موتور جستجوی فوق العاده است. این موتور جستجو این قابلیت را دارد که همه محتوای داخلی سازمان را فهرست کند. همچنین شیرپوینت این قابلیت را دارد که به وسیله فهرست های خاصی اطلاعات خود را نگهداری نمایید و می توانید به واسطه کتابخانه های شیرپوینت نسبت به نگهداری مستندات فایل ها، عکس ها و فایل های چندرسانه ای خود اقدام کنید.

 

0 نظر درباره‌ی این پست نوشته شده است.

ثبت نظر