Snow یک نرم افزار پیام رسان خنده دار رایگان برای فرستادن پیام ها خنده دار !

   
نام نویسنده:
 شنبه 5 تیر 95 ساعت: 10:32:54

کاربران اسنو را دوست دارند زیرا می توانند با استفاده از این نرم افزار کلیپ های ویدئویی خودشان را که با افکت های خنده دار تزیین کرده اند برای یکدیگر بفرستند . اسنو می تواند در حداقل زمان ممکن یک کلیپ ویدئویی را پردازش ، آماده و ارسال کند . این نرم افزار پیام رسان به یک میانجی مناسب نیز مجهز است که چشم کاربر را در هنگام کار کردن با آن آزار نمی دهد .

اسنو علاوه بر کلیپ های ویدئیی همچنین می تواند تصاویر عادی ، تصاویر متحرک ( GIF ) و پیام های متنی را در مکالمه ها برای کاربران ارسال کند . این نرم افزار علاوه بر این یک مجموعه تقریبا رایگان از استیکرها ، افکت ها و فیلترهای خنده دار را نیز در اختیار کاربر می گذارد .

یکی دیگر از قابلیت های خوب اسنو ویژگی لایو ( LIVE ) می باشد که لیست کلیپ های ویدئویی استفاده شده توسط کاربران را به ترتیب تاریخی ارائه می کند . آیتم های این لیست بعد از 24 ساعت پاک می شوند از این رو نیازی نیست که نگران کلیپ های خنده دار خود باشید . سازندگان اسنو به دلایل اخلاقی فقط یک بار به کاربران اجازه داده اند تا برای تصاویر یا کلیپ های ویدئویی رد و بدل شده ، پاسخ ارسال کنند . این فایل ها نیز در لیست لایو قرار گرفته و بعد از یک بازه زمانی 24 ساعته پاک می شوند . اسنو در صورتی که از تصاویر خنده دار رد و بدل شده اسکرین شات گرفته شود نیز کاربران را مطلع می سازد .  

کاربران می توانند این نرم افزار را به طور رایگان برای پلت فرم های اندروید و iOS دانلود کنند . 

 

منبع: phonearena

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید