1.4 میلیارد گوشی هوشمند در دست چینی‌ها تا سال 2020

1.4 میلیارد گوشی هوشمند در دست چینی‌ها تا سال 2020

تا سال 2020 بیش از 1.4 میلیارد گوشی هوشمند در دست چینی‌ها خواهد بود.

به گزارش خبرآنلاین، موسسه Canalys این هفته هم‌زمان با برگزاری رخداد MWC Shanghai پیش‌بینی کرد در طول 4 سال آینده تقاضا برای استفاده از گوشی هوشمند رد چین با ارقام بی سابقه‌ای به رشد خود ادامه می‌دهد و این در حالی است که در سال 2020 بیش از 1.4 میلیارد گوشی هوشمند در این کشور مورداستفاده قرار خواهد گرفت.

نیکول پنگ از مؤسس Canalys دراین‌باره گفت رشد سریع در چین مدیون پرداخت‌های الکترونیکی با موبایل، خریدهای آنلاین و شبکه‌های اجتماعی و پیام‌رسان موبایلی است که کاربران را وادار به خرید گوشی هوشمند با امکانات جدید مانند NFC و اتصالات 4G می‌کند.

به گفته وی این در حالی است که بازار آمریکا به رقم 332 میلیون گوشی هوشمند در 2020 می‌رسد.

مشتریان چینی ظاهراً در صف اول خریداران گوشی هوشمند در جهان قرارگرفته‌اند و خودروهای هوشمند، هدست های واقعیت مجازی و اینترنت اشیاء به گرایش خرید چینی‌ها دامن خواهد زد و پروژه اینترنت پلاس در چین نیز مزید بر علت می‌شود تا اینترنت در این کشور به‌طور فزاینده است رشد کند.

چین در فصل چهارم سال مالی 2015 بیش از 117 میلیون گوشی هوشمند راهی بازار کرد که در مقایسه با سال 2014 هشت درصد رشد را نشان می‌دهد.

رخداد موبایلی MWC Shanghai تا اول جولای ادامه دارد.

 

نگاه دیگران

نگاه دیگران

نگاه دیگران نگاهی است از دنیای گسترده صفحات گوناگون اینترنت که منتخبی از آن‌ها را در پایگاه خبری چهره و اخبار مشاهده میکنید.


0 نظر درباره‌ی این پست نوشته شده است.

ثبت نظر