واكنش وزارت ارتباطات به سرقت اطلاعات مشتركان موبايل/ربات مسدود شد

واكنش وزارت ارتباطات به سرقت اطلاعات مشتركان موبايل/ربات مسدود شد

درپی انتشار خبری مبنی بر افشايی اطلاعات مشتركان يكی از اپراتورهای موبايل، وزارت ارتباطات وفناوری اطلاعات در مورد اين اتفاق توضيح داد.

به گزارش خبرگزاري مهر، رييس مركز روابط عمومي و اطلاع رساني وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات از مسدود شدن ربات تلگرامي، كه اقدام به انتشار اطلاعات مربوط به شماره هاي يكي از اپراتورهاي تلفن همراه كرده بود، خبر داد.

محمدرضا فرنقي زاد گفت: براساس دستور وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات و با هدف صيانت از اطلاعات كاربران، ربات فاش كننده اطلاعات كاربران يكي از اپراتور تلفن همراه با اقدامات انجام شده مسدود شد و كاربران نگران نباشند.

وي افزود: تلاش هاي صورت گرفته باعث شد اين ربات شناسايي و مسدود شود و اطلاعات كاربران اين اپراتور تلفن همراه كشور ديگر از سوي اين ربات افشا نخواهد شد

دكتر فرنقي زاد همچنين با تاكيد بر پيگيري همه دستگاههاي مسئول براي شناسايي عاملان اين موضوع گفت: قطعاٌ اپراتور مذكور با همكاري پليس فتاي كشور و دستگاههاي مسئول پيگيري هاي لازم را براي شناسايي فرد يا افراد متخلف را انجام داده و  اطلاعات آن متعاقبا در دسترس مردم قرار خواهد گرفت.

 

نگاه دیگران

نگاه دیگران

نگاه دیگران نگاهی است از دنیای گسترده صفحات گوناگون اینترنت که منتخبی از آن‌ها را در پایگاه خبری چهره و اخبار مشاهده میکنید.


0 نظر درباره‌ی این پست نوشته شده است.

ثبت نظر