مرورگر فایرفاکس در سال 2017 بروزرسانی می شود

مرورگر فایرفاکس در سال 2017 بروزرسانی می شود

بنیاد موزیلا طراح مرورگر فایرفاکس از طراحی موتور جدیدی برای این مرورگر خبر داده که قرار است از سال 2017 مورد استفاده قرار بگیرد.

به نقل از فارس، بنیاد موزیلا طراح مرورگر فایرفاکس از طراحی موتور جدیدی برای این مرورگر خبر داده که قرار است از سال 2017 مورد استفاده قرار بگیرد. موتور تازه که کوانتوم نام گرفته، دارای مولفه‌های متنوعی خواهد بود که یکی از آنها به نام Servo موتوری برای تسهیل نمایش داده‌های مختلف از جمله داده‌های ویدئویی در مرورگر است.

Servo جایگزین موتور قدیمی Gecko می‌شود که هر دو از سوی گروه تحقیقاتی بنیاد موزیلا ابداع شده‌اند. هدف اصلی موزیلا از این اقدامات، سازگار شدن با تحولات دنیای فناوری است که یکی از نتایج آن استفاده روزافزون از گوشی و تبلت برای اتصال به اینترنت است.

نتیجه نهایی تغییرات یادشده کاهش یافتن سرعت بالاآمدن صفحات وب و ناوبری روان‌تر آنها خواهد بود. علاوه بر این فایل‌های انیمیشن و برنامه‌های تعاملی هم با سرعت بیشتری در دسترس قرار می‌گیرند و پخش ویدئو هم با سهولت بیشتری صورت می‌گیرد.

نگاه دیگران

نگاه دیگران

نگاه دیگران نگاهی است از دنیای گسترده صفحات گوناگون اینترنت که منتخبی از آن‌ها را در پایگاه خبری چهره و اخبار مشاهده میکنید.


0 نظر درباره‌ی این پست نوشته شده است.

ثبت نظر