نقاشی کنید تا گوگل حدس بزند!

نقاشی کنید تا گوگل حدس بزند!

بسیاری از سرویس‌های گوگل بر اساس ویژگی یادگیری ماشین و شبکه عصبی کار می‌کنند. شاید برای شما جالب باشد که در یک بازی با گوگل همبازی شوید و ببینید آیا می‌تواند نقاشی‌های شما را درست حدس بزند یا خیر.

حوصله‌تان سر رفته است؟ به فکر یک بازی جالب هستید تا کمی وقت خود را با آن بگذرانید؟ چه کاری بهتر از اینکه با گوگل هم‌بازی شوید!

به تازگی یک بازی با نام Quick, Draw! به صفحه آزمایشات هوش مصنوعی گوگل اضافه شده است که بر اساس یادگیری ماشین و تشخیص هوش عصبی کار می‌کند. در این بازی شما 20 ثانیه وقت دارید تا شکل کلمه یا عبارت داده شده را نقاشی کنید و ببینید آیا هوش مصنوعی گوگل می‌تواند نقاشی شما را حدس بزند یا نه.

با اینکه شبکه عصبی گوگل در این کار بسیار ماهر عمل می‌کند، گاهی اشتباهاتی هم دارد. ولی خوبی آن این است که با تکرار و تمرین، بیشتر یاد می‌گیرد و ممکن است دفعه بعدی نقاشی شما را درست حدس بزند.

در پایان هر مرحله نقاشی‌های شما و حدس‌های گوگل نمایش داده می‎شود. قسمت جالب ماجرا را می‌توانید با کلیک کردن روی نقاشی‌های خود ببینید که چگونه گوگل نقاشی شما را بر اساس نقاشی سایر کاربران توانسته است تشخیص دهد.

با کلیک رویhttps://quickdraw.withgoogle.com/ وارد بازی شوید و در کامنت‌ها به ما بگویید گوگل چندتا از نقاشی‌های شما را درست حدس زده است.

منبع خبر: gsm

نگاه دیگران

نگاه دیگران

نگاه دیگران نگاهی است از دنیای گسترده صفحات گوناگون اینترنت که منتخبی از آن‌ها را در پایگاه خبری چهره و اخبار مشاهده میکنید.


0 نظر درباره‌ی این پست نوشته شده است.

ثبت نظر