بهترین بازی های آنلاین

Untitled-1.jpg

بازی های آنلاین این روزها در سایت ها بسیار زیاد شده است. با آن که در قدیم بازی های به صورت فلش ارائه می شد اما امروزه بازی های زیادی هستند که در سایت های بازی منتشر شده و بازی می شوند. چندی پیش بازی جذاب زولا که بصورت آنلاین و فقط در سایت بازی می شد باعث شد تا دید بازی سازها به این معطوف شود که به سمت بازیهای چند بازی کنه و آنلاین بروند.

بازی های آنلاین از کانتر که یک نسخه قدیمی ولی جذاب بود گرفته تا بازی های ساده امروزی هر کدام جذابیت خود را دارند. در این مقاله قصد داریم چند بازی آنلاین که بصورت جذاب و ساده قابل بازی است را برای شما معرفی کنیم.

بازی های آنلاین این روزها در سایت ها بسیار زیاد شده است. با آن که در قدیم بازی های به صورت فلش ارائه می شد اما امروزه بازی های زیادی هستند که در سایت های بازی منتشر شده و بازی می شوند. چندی پیش بازی جذاب زولا که بصورت آنلاین و فقط در سایت بازی می شد باعث شد تا دید بازی سازها به این معطوف شود که به سمت بازیهای چند بازی کنه و آنلاین بروند. بازی های آنلاین از کانتر که یک نسخه قدیمی ولی جذاب بود گرفته تا بازی های ساده امروزی هر کدام جذابیت خود را دارند. در این مقاله قصد داریم چند بازی آنلاین که بصورت جذاب و ساده قابل بازی است را برای شما معرفی کنیم.

بازی Mario Kart Tour

بازی جذاب و البته ساده ماریو را حتما به یاد دارید. حالا می توان گفت این بازی به صورت آنلاین هم توانسته توجه زیادی را معطوف خود کند.

شرکت نینتیندو در اقدامی جذاب شروع به ساخت بازی ماریو با نام ماریو کارت تور کرد که در پلتفرم موبایل بسیار خوب ظاهر شد. این بازی از بخش آنلاین نیز پشتیبانی می شود و توانسته بر روی سیستم عامل های اندروید و iOS خوب عمل کند . این بازی مناسب کودکان و البته نوجوانان است و در بیشتر مواقع باید امیدوار بود که آپدیت های این بازی به موقع و خوب ظاهر شوند.

بازی Minecraft

ماینکرافت یک بازی ساده و خوب برای گذران اوقات فراغت است. این بازی با آن که یک گرافیک ابتدایی دارد اما بسیار خود و خلاقانه است. به حدی که خیلی از کاربران آن را بخاطر سرگرم کنندگی اش دوست دارند. این بازی جهان باز که در فضای جدید به وجود آمده بسیار خوش ساخت است. داستان سرایی و گرافیک در این بازی وجود ندارد اما هیجان و اعتیاد آوری آن را نمی توان انکار کرد. در مانیکرافت شما باید به دنبال ساخت و ساز خلاقانه محیطی باشید که در آن هستید و گاهی نیز با دشمنان خود مبارزه کنید.

شما در دنیای بی پایان و بی کران می توانید بصورت مشارکتی و آنلاین با دیگران باشید و بخش بزرگی را برای خود بسازید. این بازی با توجه به این که بسیار محبوب است توانسته نمره خوبی در اپ استور به خود اختصاص دهد.

بازی کراش Crash

اسم بازی کرش که در ایران آن را به نام بازی انفجار هم می شناسند حتما به گوش شما هم خورده است. این بازی هم در سایت های انفجار و هم بصورت اپ موبایلی وجود دارد. این بازی در کنار دیگر سایر بازی ها از سادگی فوق العاده و هیجان بالایی برخوردار است. بازی کرش در واقع شانس آزمایی است و وقتی که شما با تمام توان سعی دارید آن را ببرید شانس شما باید یاری کند. در این بازی شما باید عددی را به عنوان ضریب پرتاب و حرکت نقطه روی نمودار مشخص کنید. اگر این حرکت به محلی که شما مشخص کرده اید برسد شما برنده اید و در غیر این صورت می بازید. نسخه ای که تحت وب می باشد قوی تر است و توانسته کاربران را به سمت سیستم های کامپیوتری بکشاند. اما باز هم نسخه موبایلی این بازی جای خود را در بین کاربران باز کرده است. بنابراین می توانید وارد سایت انفجار شوید و از بازی و هیجان آن لذت ببرید.

بازی Clash Royale

یکی دیگر از بازی های جذاب که حتما باید بازی کنید بازی کلش است. کلش آف کلنز اولین بازی گروه کلش بود که با موفقیت چشمگیر روبرو شد. حالا این بازی بسیار هیجان انگیز تر شده وقتی که بصورت آنلاین است و شما باید بصورت آنلاین با رقبای خود به جنگ بپردازید.

بازی کلش رویال که به آن بازی کارت ها نیز می گویند چون توانسته با روش خوبی جلو برود و بعد از نسخه کش آف کلنز خیلی از کاربران به سراغ آن امدند این بازی جذابیت بالایی پیدا کرد. در بیشتر بازی های آنلاین کمتر پیش می آید که بتوان 4 نفر را بصورت همزمان روبروی هم قرار داد اما این بازی از پیشگامان این حرکت بود و توانست در زمان خود انقلابی در صنعت بازی موبایل و آنلاین محسوب شود.

بازی Among Us

Among Us قطعا یکی از بازی هایی است که بسیار طرفدار دارد. این طرفداری بخاطر آن است که امونگ اس در بین بازی های ساده ولی جذاب و هیجان انگیز دارای رتبه است. رتبه این بازی بسیار بالاست و کاربران زیادی در آن حضور دارند. این بازی در واقع بین دو گروه خدمه و شیاد است که قرار می باشد هر کدام جلوی آن یکی را بگیرد.

خدمه در این بازی باید کشتی را تعمیر و نجات دهد تا بتوان به مقصد رسید. از آن طرف شیاد ها در تلاشند تا کشتی را از کار بیاندازند. این بازی نیز نیاز به اینترنت ندارد ولی قسمت آنلاین آن نیاز به اینترنت دارد و باید اینترنت باشد تا بتوان با دیگران این بازی جذاب را تجربه کرد.

بازی Quiz of kings

بازی موبایلی ایرانی و البته جذاب کوییز آف کینز نیز یکی از بهترین نمونه های ایرانی بازی های آنلاین است. این بازی در مدت کمی بین تعداد زیادی از بازیکنان محبوب شود. این بازی به سبک سوال است و هر کسی که به سوالات بیشتری جواب دهد برنده محسوب می شود. حال آن که می توان بصورت گروهی نیز در آن بازی کرد. این بازی بصورت آنلاین در بین تعداد زیادی از بازیکنان قابل انجام است و از طرفی در خانه می توانید با خواهر و برادر خود بازی کنید. از بین بازی های ایرانی که طرفداران زیادی دارد این بازی رتبه نخست را به خود اختصاص داده است.

اگر به اخبار دنیای تکنولوژی علاقه مند هستید، ما را در شبکه‌های اجتماعی مختلف تلگرام، روبیکا، توییتر، اینستاگرام و آپارات همراهی کنید.

منبع خبر: sargarmi123

faceit.width-400.png

رسانه دیجیتال فیسیت

با ما در ارتباط باش...


0 نظر درباره‌ی این پست نوشته شده است.

ثبت نظر