اولین دوره مسابقات آزاد مهارت کشوری موبایل اپلیکیشن در شیراز برگزار می‌شود

اولین دوره مسابقات آزاد کشوری موبایل اپلیکیشن

اولین دوره مسابقات آزاد مهارت کشوری موبایل اپلیکیشن در تاریخ های ۱۳ و ۱۴ اسفند ماه سال جاری در شیراز برگزار می‌شود.

به همت اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان فارس و با همکاری اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان، پارک علم و فناوری، پردیس شرکت‌های دانش‌بنیان، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، دانشگاه شیراز، دانشگاه صنعتی شیراز، موسسه اپتک، استانداری فارس و پایگاه استنادی علوم جهان اسلام، اولین دوره مسابقات آزاد مهارت کشوری موبایل اپلیکیشن در تاریخ های ۱۳ و ۱۴ اسفند ماه سال جاری در شیراز در دو مرحله حضوری و غیرحضوری برگزار خواهد شد.

هدف از برگزاری این مسابقات ترویج و ارتقاء فرهنگ مهارت آموزی، شناسایی نخبگان مهارتی در حوزه برنامه نویسی موبایل، فراهم کردن فرصت مناسب برای رقابت سالم میان فعالان این حوزه، توانمندسازی دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاهی در حوزه علوم ارتباطات و فناوری اطلاعات، معرفی آموزش‌های فنی و حرفه‌ای و اهمیت نقش آن در توسعه اقتصادی به عموم مردم است.

در مرحله اول که به صورت غیرحضوری و مجازی است، محدودیتی در معرفی تیم‌های شرکت کننده وجود ندارد و مسابقات به صورت پروژه محور برگزار خواهند شد. در مرحله دوم، ۱۵ تیم برگزیده به مسابقات کشوری که روزهای ۱۳ و ۱۴ اسفندماه برگزار می گردد راه می یابند.

برای ثبت نام در اولین دوره مسابقات آزاد مهارت کشوری موبایل اپلیکیشن، در تاریخ 21 دی ماه تا 24 بهمن ماه 1398 می‌توانید به این لینک Tvtofars.ir مراجعه کنید.

اولین دوره مسابقات آزاد مهارت کشوری موبایل اپلیکیشن
اولین دوره مسابقات آزاد مهارت کشوری موبایل اپلیکیشن -

منبع خبر: اینستاگرام مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان فارس


0 نظر درباره‌ی این پست نوشته شده است.

ثبت نظر