حق اختراع دوربین های مخفی با یک پوشش چرخان‌ به نام OnePlus ثبت شد

io;o.jpg

وان‌پلاس در یک پتنتی قابلیت ناپدید شدن دوربین اصلی خود را به همراه یک پوشش چرخان نشان می‌دهد. اکنون طراحی این شرکت به عنوان حق اختراع، در بانک اطلاعات جهانی طراحی با نام تجاری "WIPO" ثبت شده است که نشان از آینده و موبایل‌هایی از این قابلیت استفاده خواهند کرد را دارد.

در این تصاویر یک دوربین دایره ای ،که شباهت زیادی به OnePlus 7T دارد را نشان می دهد. طرح‌های زیر را مشاهده کنید ، ردیف بالا حالت "بسته" را نشان می دهد ،ردیف پایین پوشش دوربین را که در حالت "باز" است را ​​نشان می دهد. اما مشخص نیست که باز و بسته شدن جلد اتوماتیک است یا دستی؟

sderfght.jpg
-

در تصاویر بالا اگر به ردیف اول دقت کنیم حالت بسته پوشش را مشاهده می‌کنیم و اگر به ردیف پایین نگاه کنیم پوشش باز شده و دوربین‌ها از حالت مخفی خارج خواهند شد.

به هر حال ، باید توجه داشته باشیم که در این پتنت دوربین سلفی نیز وجود ندارد.هیچ اطلاعاتی از این دوربین نیست چرا که در پتنت منتشر شده دوربین سلفی دیده نمی‌شود و این را می‌توانیم در تصاویر ملاحضه کنیم در این تصویر از دوربین پاپ‌آپ نیز خبری نیست همین باعث شده تا شایعات زیادی حول محور این ویژگی قرار بگیرد اما بیشترین احتمالی که می‌توان داد استفاده از دوربین سلفی زیر صفحه نمایش است

این فناوری هنوز آماده نیست، اما این اختراع ثبت شده و احتمالا تا چند سال باید منتظراین تکنولوژی باشیم و طبق اخباری که به دست ما رسیده این قابلیت روی گوشیOnePlus 8مشاهده خواهد شد.

ما را در شبکه‌های اجتماعی مختلف تلگرام، روبیکا، توییتر، اینستاگرام و آپارات همراهی کنید.

منبع خبر: gsmarena

پویان معصومی

پویان معصومی

دانشجوی رشته مهندسی نرم افزار هستم و کار اصلی بنده نویسند‌گی و بازاریابی محتوا است


0 نظر درباره‌ی این پست نوشته شده است.

ثبت نظر