هواوی P40؛ پرچمدار 2020 هواوی در تاریخ 7 فروردین و به صورت آنلاین رونمایی خواهد شد

رونمایی آنلاین از هواوی P40

هواوی به دنبال شیوع کرونا ویروس در سراسر دنیا، پرچمداران 2020 خود، گوشی‌های سری هواوی P40 را در رویدادی آنلاین رونمایی خواهد کرد.

کرونا ویروس این روزها به یک مشکل جهانی تبدیل شده است و کمپانی‌های بزرگ برای جلوگیری از شیوع هر چه بیشتر این ویروس در جهان، ترجیح داده‌اند که رویدادهای خود را به صورت آنلاین برگذار کنند. هواوی هم مانند سایر کمپانی‌ها، مراسم رونمایی از پرچمداران آینده خود، گوشی‌های سری هواوی P40 را به صورت آنلاین برگزار خواهد کرد.

درواقع بنا به اعلام قبلی، هواوی در نظر داشت تا در تاریخ 26 مارس، یعنی 7 فروردین ماه، از گوشی‌های هواوی P40 رونمایی کند. برنامه ریزی هواوی این بود که مانند سال‌های گذشته، مراسم 2020 خود را در شهر پاریس فرانسه برگزار کند. حالا اما با شیوع کرونا ویروس در سراسر دنیا، این کمپانی بزرگ تصمیم گرفته است تا رویداد معرفی گوشی‌های پرچمدار 2020 خود را به صورت آنلاین برگزار کند.

حالا هواوی پوستری از این گوشی‌ها را در حساب رسمی خودش منتشر کرده است که با دقت در آن متوجه یک برآمدگی در دوربین یکی از پرچمداران می‌شویم. بنابراین مشخص است که هواوی امسال هم قصد دارد در حوزه دوربین، یک برگ برنده دیگر رو کند. درواقع هواوی پیشتر توضیح داده بود که گوشی‌های سری هواوی P40 نسل جدیدی از قابلیت بزرگ نمایی را به نمایش خواهند گذاشت. اگرچه هیچ توضیح اضافه‌ای در این خصوص داده نشده است اما با توجه به شایعات و افشاگری‌ها، به نظر می‌رسد که هواوی P40 Pro، قدرتمندترین پرچمدار 2020 هواوی از دوربینی بهره ببرد که به مراتب قوی‌تر و باکیفیت‌تر از دوربین به کار رفته در گلکسی اس 20 اولترا باشد.

گفته می‌شود که لنز اصلی دوربین اصلی هواوی P40 Pro، یک لنز 52 مگاپیکسلی خواهد بود اما این لنز حتی از حسگر بزرگ گلکسی اس 20 اولترا هم بزرگ‌تر خواهد بود و همین موضوع باعث می‌شود که دوربین هواوی P40 Pro قادر باشد تصاویر باکیفیت‌تری را در محیطِ کم نور ثبت کند.

رندرها و اطلاعات فاش شده از این گوشی نشان می‌دهد که دوربین‌های هواوی P40 pro از فاصله کانونی 18 تا 240 میلی متری بهره خواهند برد. بنابراین با توجه به زوم 10 برابری هواوی P30 Pro، احتمالا در این گوشی شاهد زوم 13 برابری خواهیم بود.

به هر ترتیب برای اطلاع از مشخصات دقیق این گوشی، باید تا 7 فروردین ماه منتظر بمانیم.

منبع خبر: engadget

IMG_20210301_202437.jpg

خدیجه زارعپور

فارغ التحصیل کارشناسی فناوری اطلاعات هستم. از اردیبهشت‌ماه 96 شروع به نوشتن معرفی محصول، اخبار و آموزش در حوزه تکنولوژی در فیسیت کردم. بیش‌تر از هر چیزی به شبکه‌های کامپیوتری، مجازی سازی، سیسکو و... علاقه‌مند هستم و بیشتر از اون علاقه‌مند به به‌اشتراک‌گذاری اطلاعات با بقیه...

در صورت داشتن هر گونه پیشنهاد و انتقاد نسبت به اخبار و مقالات، می‌تونید به این آدرس ایمیل بفرستید: khadijezarepour@gmail.com


0 نظر درباره‌ی این پست نوشته شده است.

ثبت نظر