قابلیت جدیدی از جمله دایرکت به نسخه وب اینستاگرام اضافه شد

ig_direct.0.width-1000.png

اینستاگرام با انتشار نسخه جدید وب خود باعث ساده کردن کار با این شبکه اجتماعی شده است.این شرکت روز جمعه اعلام کرد که دسترسی به دایرک‌ ها را در نسخه وب خود برای تمامی افراد سراسر جهان در دسترس قرار داده است.

اینستاگرام از ماه ژانویه در حال آزمایش بر روی دایرکت‌های نسخه وب این برنامه بود که با گروه کوچکی از کاربران مدت زمان زیادی این آزمایش‌ها انجام شد. از زمان شروع آزمایش، اینستاگرام به روزرسانی‌های کوچکی را برای نزدیک‌تر کردن کار خود تا راه اندازی کامل دایرکت در این نسخه و تغییرات دیگر که شامل، مانند افزودن ایموجی ها و اضافه کردن قابلیت تماشای لایو در این نسخه، که این قابلیت‌های جدید را بررسی می‌کنیم.

دایرکت در نسخه وب

اولین موضوعی که نوید آن را به شما می دهیم، دایرکت اینستاگرام وب است. همانطور که می بینید، حالا به راحتی می توانید با مرورگر وارد اینستاگرام شوید و دایرکت های خود مدیریت کنید. این خیلی خوب است به خصوص که قبلا برای آن باید زحماتی را متحمل می شدید.

پاسخ به استوری دوستانتان

موضوع دومی که قبلا جای خالی‌اش حس می شد، پاسخ به استوری ها بود. طبیعتا چون دایرکتی وجود نداشت، مکالمه ای هم تحت استوری وجود نداشت اما حالا شما به راحتی می توانید همانند نسخه موبایل به استوری ها پاسخ یا ری‌اکشن یا بازخورد خود را سریع نشان دهید.

لایو در نسخه وب

و موضوع آخری که باید به آن اشاره کرد، تماشای لایو روی اینستاگرام وب است. حالا به راحتی می توانید لایو دوستان خود را روی مرورگر دسکتاپ خود تماشا کنید.ما را در شبکه‌های اجتماعی مختلف تلگرام، روبیکا، توییتر، اینستاگرام و آپارات همراهی کنید.

منبع خبر: theverge

پویان معصومی

پویان معصومی

دانشجوی رشته مهندسی نرم افزار هستم و کار اصلی بنده نویسند‌گی و بازاریابی محتوا است


0 نظر درباره‌ی این پست نوشته شده است.

ثبت نظر