ایلان ماسک می‌گوید توییتر باید به وی‌چت و تیک تاک شبیه‌تر شود

elun musk.JPG

ایلان ماسک در جلسه‌ای که با کارمندان توییتر داشته اعلام کرده که می‌خواهد به یک میلیارد کار دست پیدا کنید. او ادامه داده که باید این شبکه اجتماعی شبیه به وی‌چت و تیک تاک شود.

براساس گزارش‌هایی که منتشر شده است، در این جلسه از ایلان ماسک پرسیده شده که چگونه می‌تواند پایگاه کاربران خود و تعامل آن‌ها را افزایش دهد، او توضیح داد که این پلتفرم باید ابزار بیشتری به کاربران خود ارائه کند و مطمئن شود که به اندازه کافی سرگرم‌کننده هستند. ماسک در ادامه توضیحات خود به وی‌چت اشاره کرد، سوپر اپلیکیشن چینی که شبکه‌های اجتماعی را با انجام پرداخت‌ها و بازی‌ها ترکیب کرده است.

ماسک در جریان جلسه خود با توییتر که به صورت تماس ویدیویی برگزار شد، گفت:

«هیچ جایگزینی برای وی‌چت در خارج از چین وجود ندارد. اگر بتوانیم آن را با توییتر بازسازی کنیم، موفقیت بزرگی خواهیم داشت.ایلان ماسک گفته که تیک تاک خسته کننده نیست و این اپلیکیشن را تحسین کرده و گفته «ما می‌توانیم توییتر را به همان شیوه برای جذابیت تقویت کنیم».

photo_2022-06-17_10-09-33.jpg
-

ماسک در طول صحبت‌های خود به طور خاص روی عملکرد توییتر در انتشار اخبار تاکید داشت و توضیح داد که این پلتفرم برای موفقیت طی 5 تا 10 سال آینده می‌تواند روی ارائه اخبار رسمی و جدید به کاربران تمرکز داشته باشد.

علاوه بر این، ماسک یک بار دیگر تاکید کرد که می‌خواهد توییتر بیشتر روی اشتراک‌ها پرداخت‌ها تمرکز داشته باشد و کاربران برای دریافت برخی خدمات و ویژگی‌های منحصر‌به‌فرد نیاز به پرداخت هزینه دارند. او همچنین بار دیگر به برخورد سختگیرانه نسبت به کاربران فیک این پلتفرم اشاره کرد.

اگر به اخبار دنیای تکنولوژی علاقه مند هستید، ما را در شبکه‌های اجتماعی مختلف تلگرام، روبیکا، توییتر، اینستاگرام و آپارات همراهی کنید.

منبع خبر: THEVERGE

Screenshot_20211214-203627_ToonMe.jpg

پویان معصومی - کارشناس تولید محتوا

فارغ التحصیل رشته مهندسی تکنولوژی نرم افزار هستم و کار اصلی بنده نویسند‌گی و تولید محتوا است.

اگر پیشنهاد یا انتقادی داشتی با من در ارتباط باش.


0 نظر درباره‌ی این پست نوشته شده است.

ثبت نظر