اولین رندرهای هواوی میت 40 منتشر شد

Huawei-Mate-40 - اصلی.jpg

ساعتی پیش شاهد انتشار اولین رندرهای منتسب به هواوی میت 40 بودیم که طراحی ظاهری، نمایشگر و نحوه‌ی قرار گیری دوربین‌های این گوشی را به نمایش می‌کشد.

پرچمدار آینده‌ی هواوی، گوشی‌های هوشمندی از خانواده هواوی میت 40 خواهند بود. حالا شب گذشته شاهد افشای اولین رندرهای منتسب به این گوشی از سمت افشاگر معروف دنیای تکنولوژی، با نام کاربری OnLeaks بودیم.

این رندرهای منتشر شده که مربوط به مدل استاندارد هواوی میت 40 هستند، نشان از شباهت ظاهری این گوشی با هواوی P40 پرو دارد. درواقع همانطور که در تصویر می‌بینید، این گوشی به جای بهره بردن از بریدگی بالای نمایشگر، از حفره‌ی تخم مرغی شکل، و در واقع نمایشگر حفره دار بهره خواهد برد.

طراحی ماژول دوربین اصلی هم جذابیت خاص خود را دارد. این ماژول به صورت دایره‌ای طراحی شده است و حاوی 4 دوربین است که احتمالا یکی از این 4 دوربین، سنسور عمق سنج ToF خواهد بود.

Huawei-Mate-40-1.jpg
اولین رندرهای منتشر شده از هواوی میت 40 -

ظاهر زیبای هواوی میت 40، در کنار سخت افزار قدرتمند آن یک طرف و مشکلات تجاری چین و امریکا هم در طرف دیگر است. بنابراین از آنجایی که بعید است روابط این دو کشور تا زمان معرفی و عرضه‌ی هواوی میت 40 بهتر شود، انتظار داریم که این گوشی هم از سرویس‌های گوگل بهره نبرده و با سرویس‌ موبایل هواوی یعنی HMS راهی بازار شود. همین مسئله ممکن است روی فروش هواوی میت 40 تاثیر منفی بگذارد.

البته ناگفته نماند که هواوی در ماه‌های اخیر تلاش زیادی برای بهبود HMS انجام داده و حتی موفق شده است رشد بسیار خوبی را در بازار چین تجربه کند اما باید ببینیم که وضعیت این برند در بازار جهانی چگونه خواهد بود.

نظر شما در این خصوص چیست؟ آیا گوشی‌های هواوی بدون سرویس‌های گوگلف گزینه‌ی انتخابی شما خواهد بود یا خیر؟

منبع خبر: 9to5google


0 نظر درباره‌ی این پست نوشته شده است.

ثبت نظر