وان پلاس 8 و 8 پرو؛ اولین گوشی‌های اجراکننده فورتنایت با رفرش ریت 90 هرتزی

فورتنایت با رفرش ریت 90 هرتزی روی وان پلاس 8 و 8 پرو.jpg

فورتنایت به تازگی به جمع بازی‌های پشتیبانی کننده از رفرش ریت 90 هرتزی پیوسته است و وان پلاس 8 و 8 پرو اولین گوشی‌هایی هستند که این بازی را با این نرخ رفرش ریت اجرا می‌کنند.

اگر به بازی فورتنایت علاقه دارید، باید بگوییم که این بازی حالا به جمع بازی‌هایی که از رفرش ریت 90 هرتزی پشتیبانی می‌کنند پیوسته است و دو گوشی وان پلاس 8 و 8 پرو به عنوان اولین گوشی‌هایی هستند که می‌توانند فورتنایت را در این رفرش ریت اجرا کنند.

البته این ماجرا اصلا عجیب نیست زیرا وان پلاس همواره در بخش نمایشگر گوشی‌های هوشمند، عملکرد بسیاری عالی داشته است و حالا هم در یک همکاری با اپیک گیمز، باعث شد تا دو پرچمدار 2020 اش، لقب اولین گوشی‌های اجرا کننده فورتایت با رفرش ریت 90 هرتزی را یدک بکشند. این مسئله به این معناست که اجرای فورتایت روی وان پلاس 8 و 8 پلاس، کیفیت بسیار بالایی خواهد داشت. این در حالی است که بسیاری از گوشی‌های هوشمند، تنها توانایی اجرای این بازی با رفرش ریت 30 و نهایتا 60 هرتزی را دارند.

همکاری وان پلاس و اپیک گیم، یک همکاری دو سر برد است زیرا نه تنها وان پلاس 8 و 8 پرو مجددا بر سر زبان‌های افتاده است، اپیک گیم هم به کاربران ثابت کرده است که تا چه حد به گیمرهای موبایلی اهمیت می‌دهد.

البته در حال حاضر گوشی‌های زیادی هستند که از رفرش ریت 90 و حتی 120 هرتزی بهره می‌برند اما برای اجرای بازی فورتنایت به رفرش‌ ریت‌های پایین‌تر محدود هستند. برای مثال اگرچه وان پلاس 7 و 7T از رفرش ریت 90 هرتزی بهره می‌برند اما برای اجرای فورتنایت به رفرش ریت 60 هرتزی محدود هستند. به این ترتیب پلاس 8 و 8 پرو در حال حاضر این بازی را با بهترین کیفیت اجرا می‌کنند.

در آخر باید بگوییم که وان پلاس 8 پرو به لطف سخت افزار قدتمندش، یعنی 12 گیگابایت رم LPDDR5 و پردازنده اسنپدراگون 865 کوالکام، برای اجرای بازی‌های مختلف قدرت کافی را دارند. حالا اجرای بازی فورتنایت با رفرش ریت 90 هرتزی هم به نقاط قوت آن برای گیمرها تبدیل شده است. با این وجود فراموش نکنید که برای اجرای بازی‌های مختلف روی گوشی، باید نیاز شدید به باتری را هم در نظر بگیرید.

با همه این شرایط، آیا شما اجرای بازی فورتنایت روی وان پلاس 8 و 8 پرو با رفرش ریت 90 هرتزی را ترجیح می‌دهید و یا اینکه هنوز هم به اجرای آن روی کامپیوتر یا کنسول با رفرش ریت پایین‌تر راضی هستید؟ اصلا آیا به نظر شما بازی با موبایل انتخاب درستی است؟ نظرات و تجریبات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

اخبار مرتبط:

با دوربین Color Filter وان پلاس 8 پرو می‌توان پشت لباس و برخی اجسام را دید

اگر به اخبار دنیای تکنولوژی علاقه مند هستید، ما را در شبکه‌های اجتماعی مختلف تلگرام، روبیکا، توییتر، اینستاگرام و آپارات همراهی کنید.

منبع خبر: androidpolice


0 نظر درباره‌ی این پست نوشته شده است.

ثبت نظر