بازی بتل رویال رایگان Ghost Recon Frontline معرفی شد

Untitled-1.jpg

شرکت بازی سازی یوبیسافت به مناسبت بیستمین سالگرد بازی گوست ریکان، تصمیم گرفته تا یک بازی شوتر اول شخص با نام "گوست ریکان فرانت‌لاین " برای پلی استیشن 5 و پلی استیشن 4 و ایکس باکس سری ایکس و اس و ایکس باکس 1 و پی سی معرفی کند.

شرکت بازی‌سازی فرانسوی یوبیسافت یکی از موفق‌ترین شرکت های بازی‌سازی جهان است که کاربران و گیمرهای زیادی علاقه‌مند به محصولات این شرکت هستند. یوبیسافت سومین شرکت مستقل بازی‌های رایانه‌ای در قاره سبز است و جایگاه هفتم را در آمریکا به نام خود ثبت کرده. از آثار معروف آنها میتوان به سری بازی‌های کشیش قاتل (Assassin's Creed)،رینبو سیکس (Rainbow Six)،گوست ریکان (Ghost Recon)،سگ‌های نگهبان(Watch Dogs) و فارکرای(Far Cry) اشاره کرد.

اکنون یوبیسافت به مناسبت بیستمین سالگرد این سری بازی‌ها با یک تریلر کاربران خود را سوپرایز کرده و از سری جدید بازی گوست ریکان رونمایی کرده است؛این شرکت مدعی شده که روند ساخت این بازی یک پروژه عظیم بوده است. در این بازی مانند سری قبل بازی‌های بتل رویال بیشتر از صد نفر در یک جزیره به نام دراکمور (Drakemoor) به رقابت می‌پردازند و باید برای پیروزی با یکدیگر رقابت کنند.

umd_Ghost-Recon-Frontline_2021_10-05-21_005.jpg
-

این بازی دارای چندین حالت مختلف است، در یکی از این حالت ها به نام flagship Expedition بازیکنان به تیم‌های سه نفره تقسیم می‌شوند و برای پیروزی کل نقشه را طی می‌کنند تا اطلاعات مورد نظر را به دست بیاورند. بعد از جمع آوری تمامی اطلاعات بازیکن باید درخواست خروج خود صادر کند. در همین زمان پیغامی برای دیگر بازیکنن ارسال می‌شود که درخواست خروج از سوی یک بازیکن صادر شده و آن‌ها باید برای بیرون نرفتن بازیکن با اطلاعات کامل تلاش کنند و مشکلاتی برای او ایجاد کنند.

umd_Ghost-Recon-Frontline_2021_10-05-21_007.jpg
-

شما در این بازی چندین کلاس برای سرباز نظامی که آن را هدایت می‌کنید، در اختیار دارید که هر کدام قابلیت مخصوص به خود را دارد. تا این مرحله سه نوع کلاس مختلف حمله،پشتیبان و دیده‌بان در بازی معرفی شده و ممکن است تا زمان عرضه این بازی مراحل بیشتری ارائه شود.

Untitled-12.jpg
-

اگر به اخبار دنیای تکنولوژی علاقه مند هستید، ما را در شبکه‌های اجتماعی مختلف تلگرام، روبیکا، توییتر، اینستاگرام و آپارات همراهی کنید.

منبع خبر: news.xbox

Snapchat-805274062 copy.jpg

پویان معصومی - کارشناس تولید محتوا

فارغ التحصیل رشته مهندسی تکنولوژی نرم افزار هستم و کار اصلی بنده نویسند‌گی و تولید محتوا است.

اگر پیشنهاد یا انتقادی داشتی با من در ارتباط باش.


0 نظر درباره‌ی این پست نوشته شده است.

ثبت نظر