اولین ساعت هوشمند هواوی با سنسور سنجش فشار خون عرضه می‌شود

ساعت هوشمند هواوی.jpg

هواوی در نظر دارد تا احتمالاً در نیمه‌ی دوم سال 2021 از اولین ساعت هوشمند خود با سنسور سنجش فشار خون و برخی قابلیت‌های پزشکی دیگر، رونمایی کند.

یکی از مقامات هواوی با انتشار پستی در ویبو، اعلام کرده است که اولین ساعت هوشمند این کمپانی با سنسور سنجش فشار خون در نیمه‌ی سال 2021 معرفی خواهد شد. درواقع اگرچه هواوی چندین ساعت‌ هوشمند راهی بازار کرده است اما در هیچ یک از این محصولات، چنین سنسوری وجود نداشته است.

گفته می‌شود که ساعت هوشمند جدید هواوی علاوه بر سنجش فشار خون، قادر است نوار قلب هم ارائه دهد. حتی گفته می‌شود که این محصول مدتی است که در چین تأییدیه‌ی پزشکی گرفته است و در حال پشت سر گذاشتن تست‌های پزشکی است.

البته به نظر می‌رسد که ویژگی‌های پزشکی این ساعت هوشمند به همین جا ختم نشود و شاهد ارائه‌ی قابلیت‌هایی مانند سنجش فشار خون، پایش انسداد رگ‌های قلب، سنجش دمای بدن و... هم در این ساعت هوشمند باشیم. ضمناً گزارشات حاکی از آن است که این سنسورها عملکرد دقیقی خواهند داشت.

اطلاعاتی درباره‌ی ساعت هوشمند هواوی با سنسور سنجش فشار خون.jpg
اطلاعاتی درباره‌ی ساعت هوشمند هواوی با سنسور سنجش فشار خون -

تا به این لحظه به جز شایعاتی درباره‌ی سنسورهای این ساعت هوشمند و قابلیت‌های پزشکی آن، هیچ اطلاعاتی درباره‌ی قیمت و زمان عرضه‌ی آن ارائه نشده است اما گفته می‌شود که احتمالاً هم‌زمان با معرفی گوشی‌های سری P50 هواوی شاهد رونمایی از این محصول باشیم. به هر ترتیب آنچه بابت آن مطمئن هستیم، این است که حداقل رونمایی از این ساعت هوشمند هواوی به نیمه‌ی دوم سال 2021 موکول خواهد شد.

اخبار مرتبط:

جعبه گشایی و بررسی دستبند هوشمند Mi band 6 شیائومی

اگر به اخبار دنیای تکنولوژی علاقه مند هستید، ما را در شبکه‌های اجتماعی مختلف تلگرام، روبیکا، توییتر، اینستاگرام و آپارات همراهی کنید.

منبع خبر: gsmarena


0 نظر درباره‌ی این پست نوشته شده است.

ثبت نظر