جعبه گشایی و بررسی دستبند هوشمند Mi band 6 شیائومی

miband6.jpg

شیائومی به تازگی جدیدترین دستبند هوشمند خود را با نام می بند 6 راهی بازار کرده است که در این مطلب به جعبه گشایی آن می‌پردازیم.

دستبند هوشمند می بند 6 آخرین دستبند هوشمندی است شیائومی راهی بازار کرده است. این مچ بند هوشمند در شرایطی که از نظر اندازه کاملاً مشابه با می بند 5 است، اما از نظر اندازه نمایشگر، حدود 50 درصد بزرگ‌تر شده است و با یک نمایشگر 1.56 اینچی مواجه هستیم.

گذشته از تمامی قابلیت‌های اصلی مانند سنجش ضربان قلب، پایش خواب و...، یکی از مهم‌ترین ویژگی‌هایی که برای نخستین بار در می بند 6 شاهد آن هستیم، تجهیز آن به قابلیت SpO2 یا همان سنجش میزان اکسیژن خون است. همچنین باید اشاره کنیم که Mi Band 6 شیائومی از 30 حالت ورزشی مختلف هم پشتیبانی می‌کند که 19 حالت آن جدید است.

در مطلبی معرفی این دستبند هوشمند را برای شما آماده کرده بودیم اما در این ویدئو، ضمن جعبه گشایی و نگاهی به درون جعبه‌ی این گجت، نگاهی به ویژگی‌های کلی این دستبند می‌اندازیم. با فیسیت همراه باشید. ضمناً می‌توانید ویدئوهای بیشتر را در آپارات فیسیت مشاهده کنید.

اخبار مرتبط:

شیائومی می بند ۶ با نمایشگر بزرگ‌تر و حسگر اکسیژن معرفی شد

اگر به اخبار دنیای تکنولوژی علاقه مند هستید، ما را در شبکه‌های اجتماعی مختلف تلگرام، روبیکا، توییتر، اینستاگرام و آپارات همراهی کنید.

منبع خبر: faceit


2 نظر درباره‌ی این پست نوشته شده است.

Razor

سه‌شنبه, 17 فروردین 1400

100 در 100 میخرمش خیلی بزرگ تر شده من نسخه 4 رو دارم خیلی ازش رازیم

پاسخ

Dariush

یک‌شنبه, 29 فروردین 1400

نسخه5 رو دارم، عالیه

پاسخ

ثبت نظر