ترلو ؛ ابزار محبوب برای مدیرت پروژه از دسترس ایرانی‌ها خارج شد

ترلو از دسترس ایرانی‌ها خارج شد.jpg

ترلو یکی از محبوبترین ابزارهای مدیریت پروژه در سراسر دنیاست که از ساعتی پیش دسترسی به آن از طریق آیپی‌های ایرانی ممکن نیست.

یکی از قدرتمندترین و محبوب‌ترین ابزارهای مدیریت پروژه در سراسر دنیا ترلو است که در کسب و کارهای ایرانی هم طرفداران زیادی دارد. این ابزار و نمونه‌های مانند آن، مخصوصا در این شرایطی که کرونا در سراسر یکه تازی می‌کند، به کسب و کارهایی که دورکاری را گزیده‌اند، کمک زیادی می‌کند. حالا در این شرایط و بدون هیچ اطلاع قبلی، از ساعتی قبل شاهدیم که دسترسی به این ابزار محبوب، از طریق آی پی‌های ایرانی غیر ممکن شده است. درواقع برای استفاده از ترلو، کاربران ایرانی محبورند که از VPN استفاده کنند.

ترلو چيست

ترلو، یکی از بهترین ابزارهای مدیریت پروژه به صورت بصری است که در عین سادگی، هر آنچه برای مدیریت پروژه‌ها به صورت آنلاین و از راه دور نیاز است را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. این ابزار که از روش کانبان برای مدیریت پروژه‌ها استفاده می‌کند با فراهم کردن لیست‌های مختلف امکان دسته‌بندی وظایف و مرحله مرحله کردن آن‌ها را فراهم می‌کند. از جمله قابلیت‌های ترلو می‌توانیم به قابلیت ساخت چندین برد از طریق یک حساب، تعیین تاریخ وظایف و تنظیم یادآور برای آن‌ها، امکان کامنت گذاری کاربران در کارت‌ها (حتی کارت‌هایی که خود مالک آن نیستند)، انتقال کارت‌ها تنها با Drag & Drop و... اشاره کنیم.

به روز رسانی :

به نظر می‌رسد که این مشکل برطرف شده باشد و دسترس به ترلو مجددا برای آی پی‌های ایرانی بدون مشکل فراهم شده باشد. با این حال شما چه جایگزین‌هایی را برای ترلو پیشنهاد می‌کنید؟


0 نظر درباره‌ی این پست نوشته شده است.

ثبت نظر