توییت صوتی؛ قابلیت جدیدی که به توییتر اضافه شد

Untitled-1.jpg

حتما شما هم از محدودیت 280 کاراکتری توییت‌ها خبر دارید، حالا به لطف توییت صوتی این مشکل رفع شده است.

از این به بعد شما می‌توانید در توییتر صدای ضبط شده را برای کاربرانتان به اشتراک بگذارید. توییتر خبر داده که امکان توییت‌های صوتی ابتدا در سیستم‌عامل IOS فعال می‌شود و بعد برای تمامی کاربران، این قابلیت فعال می‌شود.

در پستی که در وبلاگ توییتر منتشر شده، چنین گفته شده است:

در بسیاری از مواقع استفاده از 280 کاراکتر کافی نیست و ممکن است متن طولانی یا مهم باشد که بنابراین امکان ضبط صدای خودتان را آزمایش می‌کنیم که نحوه تعامل شما با دیگران را دوستانه‌تر می‌کند.

-

اگر این قابلیت برای شما فعال شده باشد باید آیکونی که شبیه امواج صدا است را مشاهده کنید که در کنار آیکون دوربین دیده خواهد شد و با لمس این آیکون قابلیت ضبط صدا پایین صفحه فعال خواهد شد و با فشردن دکمه قرمز زنگ صدا شما ضبط می‌شود.

توییتر در خبرهایی که از این قابلیت داده، امکان توییت صدا را فقط 140 ثانیه فراهم کرده؛ یعنی اگر صحبت‌ها طولانی‌تر شود 140 ثانیه اول را به اشتراک گذاشته و بعد از این محدودیت زمانی ادامه فایل صوتی به صورت اتوماتیک در پست‌های بعدی ارسال خواهد شد.

Twitter-starts-rolling-out-audio-tweets-on-iOS-2-w600.jpg
-

در ادامه این توضیحات گفته شده که قابلیت‌های اصلی مانند ری‌توییت ، اضافه کردن به پاسخ‌ها و پیوست کردن این فایل صوتی وجود ندارد. همچنین با اشتراک یک فایل صوتی تصویر پروفایل شما به عنوان کاور این توییت قرار می‌گیرد.

برای گوش دادن به توییت‌های صوتی دیگران فقط باید به روی دکمه پخش ضربه بزنید. همچنین سیستم‌عامل IOS یک بخش اضافه تر دارد که کاربر می‌تواند در نوار کوچکی که پایین صفحه اضافه می‌شود همزمان به فایل صوتی گوش دهد و صفحه را اسکرول کند.

اگر به اخبار تکنولوژی علاقه مند هستید، ما را در شبکه‌های اجتماعی مختلف تلگرام، روبیکا، توییتر، اینستاگرام و آپارات همراهی کنید.

منبع خبر: engadget

پویان معصومی

پویان معصومی

دانشجوی رشته مهندسی نرم افزار هستم و کار اصلی بنده نویسند‌گی و بازاریابی محتوا است


0 نظر درباره‌ی این پست نوشته شده است.

ثبت نظر