چگونه توییت‌ها را در استوری اینستاگرام خود بدون اسکرین‌ شات به اشتراک بگذاریم

Untitled-1.jpg

کار کاربران IOS خیلی زود راخت شد و دیگر نیازی به ثبت اسکرین‌شات از توییت خودشان نیست تا بتوانند آن را در اینستاگرام به اشتراک بگذارند، با استفاده از راهی که در ادامه گفته می‌شود به صورت مستقیم این کار انجام خواهد شد.

توییتر یکی از پرطرفدارترین و محبوب‌ترین شبکه‌های اجتماعی است که در طول 24 ساعت کاربران زیادی، مطالب مختلفی را منتشر می‌کنند. بسیاری از کاربران دوست دارند تا محتوای منتشر شده در توییتر را بتوانند در شبکه‌های اجتماعی دیگری مانند اینستاگرام به اشتراک بگذارند. حالا چه جایی بهتر از استوری اینستاگرام؛ حتما تا به الان نیز دیده‌اید که پیج‌های مختلفی این کارها را انجام می‌دهند.

تا به امروز روش‌های انجام این کار گرفتن اسکرین‌شات از توییت مورد نظر و اشتراک‌گذاری عکس آن در استوری است؛ اما این روش زمان‌بر و دردسرساز است. خوشبختانه، انجام این کار دیگر برای صاحبان آیفون ضروری نیست. در این مقاله به شما نشان خواهیم داد که چگونه توییت ها را بدون گرفتن اسکرین شات در اینستاگرام به اشتراک بگذارید.

نحوه اشتراک‌گذاری توییت در استوری اینستاگرام بدون نیاز به اسکرین‌شات

اکنون اگر از نسخه IOS توییتر استفاده می‌کنید، می‌توانید توییت‌ها را به صورت مستقیم در استوری اینستاگرام به اشتراک بگذارید. برای انجام این کار، تنها کافی است که روی گزینه Share Tweet کلیک کنید. قبل از ادامه آموزش، مطمئن شوید که آخرین نسخه توییتر و اینستاگرام روی دستگاه شما نصب باشد. هنگامی که آخرین نسخه توییتر را برای آیفون خود دریافت کردید، مراحل زیر را دنبال کنید تا یک توییت در استوری اینستاگرام خود به اشتراک بگذارید.

  • روی آیکون اشتراک‌گذاری کنار توییت ضربه بزنید.
  • استوری اینستاگرام را از قسمت Share Tweet انتخاب کنید.
  • روی Open ضربه بزنید تا توییتر بتواند اینستاگرام را باز کند (این گزینه فقط اولین باری که توییتی را در اینستاگرام به اشتراک می‌گذارید نشان داده می‌شود).
  • در این مرحله، صفحه جدید استوری اینستاگرام روی دستگاه ایجاد خواهد شد. در اینجا می‌توانید به گزینه‌های مختلفی برای ویرایش استوری خود دسترسی داشته باشید که از آن‌ها می‌توان به ابزارهای تغییر اندازه و موقعیت مکان اسکرین‌شات اشاره کرد.
  • در نهایت، روی Your Story در پایین صفحه ضربه بزنید تا اسکرین‌شات توییت را به استوری اینستاگرام خود اضافه کنید.
tweet.webp
-

در تصویر نیز می‌توانید راه‌های فوق را ببینید؛ اگر تمایل داشته باشید نیز می‌توانید با ضربه زدن بر روی گزینه Send To در قسمت سمت راست، پایین پیام دوستان‌تان می‌توانید توییت آن‌ها را به اشتراک بگذارید.

موارد فوق برای توییت‌های متنی به خوبی کار می‌کند. اما اگر می‌خواهید یک توییت را با محتوای ویدیویی به اشتراک بگذارید، نتایج آنقدرها خوب نیستند. در حال حاضر، اگر توییتی حاوی ویدئو را به اشتراک بگذارید، صرفا تصویری ثابت از آن نمایش داده می‌شود؛ در نتیجه این مسئله را به خاطر داشته باشید.

اشتراک‌گذاری توییت‌ها در اینستاگرام هرگز به این اندازه آسان‌ نبوده است. قبلاً باید به صورت دستی اسکرین‌شات می گرفتید، تصویر را برش می‌دادید و سپس آن را در اینستاگرام منتشر می‌کردید. این روند اکنون ساده‌تر شده، البته در حال حاضر تنها به کاربران iOS محدود می‌شود.

اگر به اخبار دنیای تکنولوژی علاقه مند هستید، ما را در شبکه‌های اجتماعی مختلف تلگرام، روبیکا، توییتر، اینستاگرام و آپارات همراهی کنید.

منبع خبر: makeuseof

Screenshot_20211214-203627_ToonMe.jpg

پویان معصومی - کارشناس تولید محتوا

فارغ التحصیل رشته مهندسی تکنولوژی نرم افزار هستم و کار اصلی بنده نویسند‌گی و تولید محتوا است.

اگر پیشنهاد یا انتقادی داشتی با من در ارتباط باش.


0 نظر درباره‌ی این پست نوشته شده است.

ثبت نظر