چگونه کیبورد بلوتوثی را به گوشی اندرویدی وصل کنیم؟

blututhe keyboard

با پیشرفت گوشی‌های هوشمند اندرویدی، امکانات جدیدی برای استفاده حرفه‌ای از آنها فراهم شده است، از جمله اتصال کیبوردهای بلوتوثی به گوشی‌های اندرویدی که استفاده از گوشی را برای کاربران راحت‌تر می‌کند.

گوشی‌های اندرویدی امروزی دارای توانایی بسیار بالایی هستند و می‌توان از آنها همچون یک رایانه استفاده کرد. یکی از امکاناتی که این قابلیت را فراهم می‌کند، اتصال کیبوردهای بلوتوثی به گوشی‌های اندرویدی است که در ادامه نحوه انجام این کار را به شرح زیر توضیح می‌دهیم.

مراحل اتصال کیبورد بلوتوثی به گوشی‌های اندرویدی:

1- ابتدا کیبورد بلوتوثی خود را در حالت جفت‌سازی قرار دهید، که معمولاً با فشردن یک ترکیب کلید خاص انجام می‌شود. به عنوان مثال، در کیبورد NuPhy Air60 V2 از ترکیب کلیدهای fn+Q استفاده می‌شود.

2- سپس در گوشی اندرویدی خود به بخش "تنظیمات" > "بلوتوث" بروید، جایی که کیبورد بلوتوثی شما باید در این بخش نمایش داده شود.

blututhe
-

3- روی نام کیبورد در لیست دستگاه‌های بلوتوثی ضربه بزنید تا فرآیند جفت‌سازی آغاز شود.

پس از گذشت مدتی کوتاه، کیبورد بلوتوثی به گوشی شما متصل خواهد شد و می‌توانید از آن استفاده کنید.

توجه داشته باشید که اتصال از طریق بلوتوث ممکن است با کمی تأخیر (لَگ) در تایپ همراه باشد. برای داشتن تجربه بهتر، پیشنهاد می‌شود کیبوردی با نرخ نمونه‌برداری (Polling Rate) بالا انتخاب کنید تا تأخیر کمتری داشته باشید.

با دنبال کردن این مراحل ساده، می‌توانید هر کیبورد بلوتوثی را که پشتیبانی می‌کند به گوشی اندرویدی خود متصل کنید. پس از اتصال، کافی است هر برنامه‌ای که از ورودی کیبورد پشتیبانی می‌کند را باز کرده و شروع به تایپ کنید که البته در حال حاضر اکثر برنامه‌ها برای این کار سازگار شده‌اند و شما بدون هیچ مشکلی می‌توانید از آن استفاده کنید.

آیا تاکنون از کیبورد بلوتوثی برای گوشی یا تبلت خود استفاده کرده‌اید؟ تجربه خود را با ما به اشتراک بگذارید.


اگر به اخبار دنیای تکنولوژی علاقه مند هستید، ما را در شبکه‌های اجتماعی مختلف تلگرام، روبیکا، توییتر، اینستاگرام و آپارات همراهی کنید.

منبع خبر: فیسیت

پویان معصومی.jpg

پویان معصومی - کارشناس تولید محتوا

نویسندگی در حوزه تکنولوژی یکی از تفریحات و علاقه مندی‌های من به عنوان یک فارغ التحصیل رشته مهندسی تکنولوژی نرم افزار است که به کار اصلی بنده تبدیل شده و تولید محتوا را به صورت ویژه‌ای دنبال می‌کنم.

اگر پیشنهاد یا انتقادی داشتی با من در ارتباط باش.حتما در اینستاگرام من را دنبال کنید.


0 نظر درباره‌ی این پست نوشته شده است.

ثبت نظر